KS Ożarowianka - Sarmata Warszawa 2 : 2 PDF Drukuj E-mail

Prezentujemy wyniki ostatnich meczy piłkarskich:

KS Ożarowianka - Sarmata Warszawa 2 : 2

Bramki strzelili:
Michał Rzepkowski
Robert Banasiak

Mecz odbył się na boisku Sarmaty, ale gospodarzami byli goście czyli KS Ożarowianka (mecz przełożony z powodu renowacji murawy)
KS Ożarowianka z 4 punktami zajmuje 8 miejsce w lidze okręgowej (grupa Warszawa zachód )

TABELA - WYNIKI

Orion Cegłów - FC Płochocin 1: 4

'72 A.Żołądek
'78 i '85 G.Kobacki
'90 M.Kosiński

Pierwsza połowa meczy zakończyła się wynikiem bezbramkowym, w 60 minucie bramkę zdobyli gospodarze i zespół z Płochocina przegrywał 1:0. Od tego momentu na boisku przeważali  goście i po ostrej, zaciętej walce doprowadzili do zwycięstwa. Jest to pierwsza wygrana FC Płochocin na boisku Oriona.

Info: Mariusz M.

Gratulacje dla trenerów i zawodników oby tak dalej :)

FC Płochocin z 6 punktami po dwóch meczach jest liderem rozgrywek klasy B (grupa Warszawa I).

Pierwszy mecz KS Ożarowianki

Na mecz KS Ożarowianki na lokalnym stadionie musimy jeszcze poczekać cały tydzień. Zaplanowany na ten weekend mecz z Sarmatą Warszawa piłkarze rozegrają jako gospodarze ale na stadionie Sarmaty. Przyczyną opóźnienia inauguracji sezonu w Ożarowie Maz. nadal jest renowacja murawy boiska, zasiana trawa musi "swoje odleżeć", dokładnie 11 tygodni. Kolejka 5 planowana na 4-5 września powinna już być rozegrana na naszym lokalnym obiekcie.

Mimo problemów z murawą nasi piłkarze bardzo dobrze poradzili sobie podczas pierwszego meczu.

Relax Radziwiłłów - KS Ożarowianka 0 : 2