Turniej orlików PDF Drukuj E-mail
sobota, 2011-06-18
PIŁKA NOŻNA - Orliki
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 7
W sobotę 18 czerwca 2011r. punktualnie o godzinie 9.00 na naszym stadionie przy ul. Poznańskiej 123 w Ożarowie Maz. stawiły się drużyny rywalizujące w II Turnieju o Puchar Burmistrza Ożarowa Maz.
 Z wcześniej awizowanych drużyn zabrakło piłkarzy z UKS Ołtarzew. Ich miejsce zajęła drużyna Błonianki II Błonie. Ciekawostką Turnieju było uczestnictwo drużyny dziewcząt z MUKS Praga Warszawa. Zespół dziewcząt pokazał wysokie umiejętności techniczne i pewnie awansował do półfinału. Po zaciętych meczach grupowych pary półfinałowe stworzyły: Legia Warszawa z MUKS Praga Warszawa i  KS Ożarowianka z KS Raszyn. W pierwszym półfinale zespół Legii Warszawa pewnie pokonał MUKS Praga 8:0, natomiast drugie spotkanie w regulaminowym czasie zakończyło się remisem 2:2. O awansie decydowały rzuty karne. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł zespół KS Ozarowianka, który ostatecznie pokonał KS Raszyn 4:3. W meczu o 3 miejsce zespół z Raszyna pokonał dziewczęta z Pragi 2:0. W wielkim finale spotkały się drużyny KS Ożarowianka, prowadzonej przez Jakuba Kinkela i drużyna Legii Warszawa, której trenerem jest dobrze znany z pracy w naszym klubie Adam Orlikowski. Po zaciętym meczu, który zakończył się wynikiem 1:1 drużyny przystąpiły do egzekwowania rzutów karnych. W tej sztuce większymi umiejętnościami wykazali się zawodnicy z Warszawy, którzy ostatecznie wygrali 5:4, zdobywając Puchar Burmistrza Ożarowa Maz. Nagrody, w towarzystwie członków Zarządu Klubu Sportowego Ożarowianka , wręczał Burmistrz Ożarowa Maz. Paweł Kanclerz.
Najlepszym zawodnikiem Turnieju wybrany został Piotr Dąbrowski z KS Ożarowianka. Najlepszym bramkarzem Klaudia Kalicka z MUKS Praga Warszawa. Najlepszym strzelcem okazał się Maciej Anusiak z Legii Warszawa. Nagrodą specjalną uhonorowany został Arian Mysłowski z KS Ożarowianka.

Wyniki Turnieju:
Grupa A
KS Ożarowianka – Partyzant Leszno 0:0,
KS Ozarowianka – Legia W-wa 1:2,
KS Ożarowianka – Błonianka II Błonie 4:0,
Legia W-wa – Partyzant Leszno 2:0
Legia W-wa – Błonianka II Błonnie 5:0
Błonianka II Błonie – Partyzant Leszno 0:3

Grupa B
KS Ożarowianka 2001 – Błonianka Błonie 0:4
KS Ozarowianka 2001 – KS Raszyn 0:6
KS Ożarowianka 2001 – MUKS Praga W-wa 1:3
Błonianka Błonie – KS Raszyn 3:2
Błonianka Błonie – MUKS Praga W-wa 1:2
MUKS Praga W-wa – KS Raszyn 2:4

Półfinały
Legia W-wa – MUKS Praga W-wa 8:0
KS Ożarowianka – KS Raszyn (2:2), karne 4:3

Mecz o 3 miejsce
MUKS Praga W-wa – KS Raszyn 0:2

Mecz o 1 miejsce
KS Ożarowianka – Legia W-wa (1:1), karne 4:5
Strona 1 z 7

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat