Wyjazdowy remis PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2011-05-12
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 2
Dnia 07.05.2011r odbyło się spotkanie między Pogoń Wiskitki a KS Ożarowianka mecz został rozegrany na boisku w Wiskitkach.

Kartki KS Ożarowianka : 80' Marcin Koprowski
Skład : Dariusz Kowalewski, Kamil Jarczewski, Wojciech Smoliński, Maciej Jówko, Filip Wasiak, Damian Ziemkiewicz, Piotr Zabulski, Łukasz Łupiński, Dominik Kwiatkowski, Piotr Łupiński, Marcin Koprowski Rezerwowi: Emil Dmochowski
Zobacz:     WYNIKI 20 KOLEJKI        TABELE LIGI

Mecz zakończył sie wynikiem 1-1 jednak każda drużyna mogła przechylić szale zwycięstwa na swoja korzyść. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji jednak nie mogliśmy się przełamać i zdobyć bramki. Na prowadzenie wyszli gospodarze którzy strzelili nam bramkę po naszych własnych błędach. Do przerwy schodziliśmy przegrywając 1-0. W drugiej połowie często atakowaliśmy ale nie mogliśmy pokonać bramkarza gospodarzy jednak po jednej akcji w polu karnym zostaje faulowany nasz zawodnik i sędzie dyktuje rzut karny który pewnie wykorzystaliśmy. Więcej bramek nie padło i nasza drużyna wywiozła z Wiskitek jeden punkt.