Porażka B klasy PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2011-03-28
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 2

Dnia 26-03-2011 odbyło się spotkanie między KS Ożarowianka a Wrzosem Międzyborów. Mecz rozegrany został na sztucznej nawierzchni w Żyrardowie.Nasi zawodnicy ulegli gospodarzom 2:1

Bramki KS Ożarowianka : 85' Dominik Kwiatkowski
Skład : Piotr Urbańczyk, Patryk Matysiak, Dariusz Kowalewski, Artur Toruszewski, Kamil Jarczewski, Rafał Michalski, Piotr Łupiński, Przemysław Kalbarczyk, Dominik Kwiatkowski, Konrad Jusiak, Filip Wasiak Rezerwowi: Mariusz Koprowski, Emil Dmochowski, Damian Ziemkiewicz, Wojciech Smoliński
Zobacz:     WYNIKI 14 KOLEJKI        TABELE LIGI

Nasza drużyna pojechała na to spotkanie bez kilku kluczowych zawodników. Częste ataki podopiecznych trenera Mariusza Koprowskiego nie przynosiły bramki a niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak było tym razem po jednym z kontrataków sędzia dyktuje rzut karny, który pewnie zostaje zamieniony na bramkę. Po przerwie chcąc odrobić straty z pierwszej połowy nasza drużyna rzuciła się do ataków przez co nadziała się na kontrę rywali i było już 2:0... Bramkę kontaktową w ostatnich minutach meczu zdobył Dominik Kwiatkowski, jednak naszym podopiecznym zabrakło już czasu na wywiezienie chociażby jednego punktu.

Wrzos Międzyborów 2:1 KSO II