Mecze kontrolne II zespołu PDF Drukuj E-mail
sobota, 2011-03-12
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
W dniu 6 marca drużyna prowadzona przez Mariusza Koprowskiego rozegrała pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2010/11. Przeciwnikiem był zespół z Płochocina. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.  Bramki dla naszego zespołu strzelili: Koprowski Marcin i Koprowski Mariusz.
W czwartek kolejnym przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna UKS Ołtarzew. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszli podopieczni Jarosława Olszówki, którzy w trakcie 90-minutowej rywalizacji strzelili 2 bramki. Nasz zespół mimo kilku dogodnych sytuacji, nie potrafił pokonać bramki strzeżonej min. przez Maćka Karlickiego. Zawodnik ten jeszcze w trakcie rundy jesiennej, reprezentował barwy naszej drużyny. W trakcie meczu, w barwach naszych rywali, mogliśmy obserwować Pawła Piotrowskiego i Kamila Zawadzkiego, którzy przez wiele lat reprezentowali barwy Klubu Sportowego Ożarowianka.

Kolejny mecz kontrolny zawodnicy naszego Klubu rozegrają 13 marca o godzinie 14.00 na boisku w Borzęcinie. Przeciwnikiem będzie zespół KS Raszyn.
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat