Sezon piłkarski u nas opóźniony PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2004-08-12
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

Nowy sezon, nowa murawa, nowe nadzieje ...
Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Warszawa (zachód) rozpoczyna rozgrywki w najbliższy weekend. W ostatnim sezonie nasi piłkarze uplasowali się w bezpiecznym środku tabeli, dokładnie na siódmym miejscu, czy w nadchodzącym sezonie możemy liczyć na więcej ... czas pokaże :).

Prawie przez cały okres wakacyjny trwała renowacja murawy boiska, na którą jak przypuszczam czekali z upragnieniem sami piłkarze jak i kibice. Dobrze przygotowana, równa płyta boiska powinna być standardem w każdej klasie rozgrywek. Jak widzieliśmy niedawno u siebie jak i  na innych placach gry nie zawsze udaje się stworzyć odpowiednie warunki do gry. Cieszmy się więc z tego co zostało zrobione :) Pozostaje pytanie jak długo uda się utrzymać obecny stan płyty boiska?

Piłkarze „Ożarowianki” mieli zaplanowany mecz z Żyrardowianka Żyrardów na najbliższy weekend, został on jednak przełożony na inny termin. Zmiana terminu spowodowana jest właśnie renowacją boiska, która jeszcze nie została zakończona. Tak więc piłkarzy KS „Ożarowianka” zobaczymy na naszym boisku prawdopodobnie dopiero w trzeciej kolejce zaplanowanej na 25-26 sierpnia.

Poniżej przedstawiamy zestaw par pierwszej kolejki :

Sarmata Warszawa - Olimpia II Warszawa
KS Raszyn - Relax Radziwiłłów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Żyrardowianka Żyrardów (przeł.)
Skra Obory - Sparta Jazgarzew
Naprzód Brwinów - Jedność Żabieniec
Świt Warszawa - Błonianka Błonie
LKS Chlebnia - Milan Milanówek
Sagita Warszawa - Tur Jaktorów

Napisz komentarz
Tytuł opinii:
Podpis autora:
Email AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat