Wyjazdowa wygrana juniorów. PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2008-09-09
PIŁKA NOŻNA - Juniorzy

Bardzo dobre zawody zaliczyli juniorzy młodsi, którzy udali się w daleką podróż - 140km -do powiatu mławskiego,grając na niewielkim boisku i przeciwko nieźle dysponowanym gospodarzom.Mecz rozpoczął się atakami obu drużyn,co przy minimalnych rozmiarach boiska powodowało groźne sytuacje pod obiema bramkami.Opanowaliśmy sytuację szybko zdobytymi dwiema bramkami wracającego do formy Łukasza Malarowskiego po składnych,szybkich akcjach i asystach pomocników.Tuż przed przerwą piękną bramkę na 3:0 zdobył po mocnym uderzeniu zza pola karnego Łukasz Łupiński.

Sezon: 2008 - 2009       Liga: II Mazowiecka Liga Juniorów Młodszych 92'       Kolejka: 4
UKS Żak Szreńsk 2008-09-07, Szreńsk
Niedziela godz. 15:00
UKS Żak Szreńsk - KS Ożarowianka
3 : 6
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : Łukasz Malarowski, Łukasz Malarowski, Łukasz Łupiński, Robert Turczyński, Wojciech Żmuda, Rafał Jaworek
Zmiany KS Ożarowianka : Jarosław Grzywacz Adrian Tracz, Eryk Wichrowski Robert Turczyński, Sebastian Frączak Patryk Zielonka, Łukasz Malarowski Wojciech Żmuda, Piotr Zabulski Rafał Jaworek
Skład KS Ożarowianka : Piotr Jasiński, Patryk Matysiak, Piotr Ciećwierz, Jarosław Grzywacz, Eryk Wichrowski, Sebastian Frączak, Dominik Kwiatkowski, Łukasz Łupiński, Artur Toruszewski, Łukasz Malarowski, Piotr Zabulski Rezerwowi: Adrian Tracz, Robert Turczyński, Rafał Jaworek, Patryk Zielonka, Wojciech Żmuda
Zobacz:     WYNIKI 4 KOLEJKI        TABELE LIGI

Zawodnicy Szreńska zaatakowali po przerwie,jednak na stracone bramki szybko odpowiadali nasi pomocnicy i napastnicy.Bardzo dobrze zaprezentowali się zdobywcy kolejnych bramek - Robert Turczyński, Wojtek żmuda, Rafał Jaworek, którzy weszli na boisko w drugiej połowie.Kapitalnie zagrali obrońcy,cieszymy się również z poprawienia skuteczności w akcjach pod bramką przeciwnika.

Juniorzy zajmują siódmą lokatę w makroregionie, w niedzielę w Ożarowie postarają się o poprawienie swojego miejsca w tabeli w meczu z Mewą Mińsk Mazowiecki, serdecznie zapraszamy.

Brawo, brawo
kibic, 2008-09-09 16:01:34

w piłce o to właśnie chodzi żeby strzelić co najmniej jedną bramkę więcej od przeciwnika. Cieszy także dobra dyspozycja dublerów bo zapowiada się ciekawa rywalizacja o miejsce w wyjściowej 11.