Dwa hat-tricki w jednym meczu. PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2008-05-26
PIŁKA NOŻNA - Trampkarze

Mecz toczył się w szybkim tempie. Ożarowianka przeważała i to ona zdobyła pierwszą bramkę. Po niedokładnym zagraniu jednego z obrońców gospodarzy Sebastian Jóźwiak przejął piłkę, minął obrońcę, wyszedł sam na sam z bramkarzem i pokonał bramkarza Błonianki - 1:0 dla KSO! Pod koniec pierwszej połowy gospodarze przeprowadzili akcję prawą stroną, wrzucili piłkę na 11 metr. tam stał Przemek Leończak, ale nie trafił w piłkę i stojący za nim piłkarz Błonianki na raty pokonał bramkarza KSO, Szymona Lasaka - 1:1! Mimo straconej bramki piłkarze z Ożarowa nie stracili wiary w siebie i nadal atakowali.

Sezon: 2007 - 2008       Liga: Trampkarze Młodsi 1994r. gr. I       Kolejka: 22
2008-05-17, Błonie
Sobota
Błonianka Błonie - KS Ożarowianka
2 : 7
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : Bartosz Kwiatkowski, Bartosz Kwiatkowski, Bartosz Kwiatkowski, Sebastian Jóźwiak, Sebastian Jóźwiak, Sebastian Jóźwiak, Paweł Jabłoński
Zmiany KS Ożarowianka : Krystian Witkowski Emil Paduch, Przemysław Leończak Damian Pisarski, Emil Paduch Wiktor Jeliński, Kamil Głodek Miłosz Romaniak
Skład KS Ożarowianka : Szymon Lasak, Przemysław Leończak, Arek Grzywacz, Mateusz Lewandowski, Marcin Gąszcz, Kamil Głodek, Sebastian Jóźwiak, Maciek Makowski, Krystian Witkowski, Paweł Jabłoński, Bartosz Kwiatkowski Rezerwowi: Emil Paduch, Wiktor Jeliński, Damian Pisarski, Miłosz Romaniak
Zobacz:     WYNIKI 22 KOLEJKI        TABELE LIGI

W czasie przerwy trener KSO dokonał zmian i motywował piłkarzy tłumacząc jak mają grać w drugiej połowie meczu. Niedługo po gwizdku sędziego piłkarz Ożarowianki został sfaulowany w pobliżu pola karnego Błonianki. Ekzekutorem rzutu wolnego był Mateusz Lewandowski. W wyniku strzału, oddanego w kierunku bramki gospodarzy, piłka odbija się od ziemi, potem od poprzeczki, na 5-tym metrze Paweł Jabłoński kieruje ją głową w okienko bramki. Jest 2:1 dla KSO!

Chwilę później Bartek Kwiatkowski, po składnej akcji zespołu, strzelił "nie do obrony" na 3:1 dla KSO! Szturm młodzików z Ożarowa nadal trwa. Piłka zostaje zagrana do Kamila Głodka. Ten wpada w pole karne i przerzuca piłkę na "długi" słupek gdzie czeka już Sebastian Jóźwiak i strzela w "krótki" róg bramki gospodarzy. KSO prowadzi 4:1! Napór KSO nie malał. Po dokładnym podaniu "sam na sam" z bramkarzem przeciwnika staje Bartek Kwiatkowski. Strzela płasko pod jego nogą i mamy już 5:1! Za niedługo z rzutu wolnego dorzucił Marcin Gąszcz, ale piłkę wybili obrońcy gospodarzy. Przed polem karnym stał Sebastian Jóźwiak, który mocnym strzałem jednak pokonał bramkarza Błonianki- 6:1 dla KSO!

Tymczasem mamy rzut wolny sprzed naszego pola karnego. Gospodarze strzelają pod poprzeczkę i gol - Błonianka zdobywa drugą bramkę. Jest 6-2! Pod koniec meczu Bartek Kwiatkowski dostał piłkę na środku boiska. Mija 3 piłkarzy gospodarzy, wychodzi "sam na sam" z bramkarzem i zdobywa dla nas siódmego gola. Mecz kończy się wynikiem 2:7. Czekamy na kolejne zwycięstwa Ożarowianki!

Info: Paweł Jabłoński