KS Piaseczno - Seniorzy 1:2 PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2007-10-16

Do ostatniej chwili nie było wiadomo kiedy i o której godzinie ma się odbyć mecz w Piasecznie! Dopiero we wtorkowe popołudnie (drużyny powinny ustalić termin na dwa tygodnie przed meczem) okazało się że spotkanie odbędzie się w niedziele o godzinie 11:00. Niezorganizowanie gospodarzy doprowadziło do sytuacji że mecz odbył się bez obsady sędziowskiej, a prowadzącym zawody był zawodnik Piaseczna mający uprawnienia sędziowskie. Na szczęście nie przeszkodziło to naszej drużynie w zdobyciu kompletu punktów i odczarowaniu boiska w Piasecznie. Była to pierwsza porażka KS Piaseczno II na swoim boisku w tym sezonie.

Kartki KS Ożarowianka : Artur Tkaczyk, Michał Patrowicz, Piotr Michalski
Zmiany KS Ożarowianka : 50' Artur Tkaczyk Łukasz Skorłutowski, 65' Andrzej Paca Piotr Michalski, 70' Wojciech Kowalkowski Michał Nowak, 83' Michał Ignaciuk Rafał Kalbarczyk
Skład KS Ożarowianka : Paweł Kowalski, Piotr Strzelecki, Michał Kozłowski, Michał Patrowicz, Adam Jabłoński, Andrzej Paca, Michał Ignaciuk, Robert Banasiak, Wojciech Kowalkowski, Artur Tkaczyk, Jacek Kwiatkowski Rezerwowi: Jarosław Bartoszewski, Michał Nowak, Rafał Kalbarczyk, Piotr Michalski, Kamil Zawadzki, Łukasz Skorłutowski
Zobacz:     WYNIKI 11 KOLEJKI        TABELE LIGI

Zamieszanie z sędziami bądź wczesna pora rozgrywania spotkania spowodowało iż gospodarze niezbyt skoncentrowali się na meczu i od samego początku przebiegał on pod dyktando naszego zespołu. Już pierwsza akcja KSO przyniosła gola.

Po przechwycie piłki i wymianie kilku podań piłka trafiła na lewe skrzydło do Wojtka Kowalkowskiego. Ten zagrał w pole karne do wbiegającego Jacka Kwiatkowskiego. Strzał „Kwiatka” został jeszcze obroniony przez bramkarza gospodarzy ale już przy dobitce Artura Tkaczyka był bezradny. 1 : 0 dla Ożarowianki. Od tego momentu pokazaliśmy, że nie przez przypadek KSO jest jednym z zespołów, które mają najmniejszą ilość straconych goli (13 w 11 meczach). Gospodarzy, w tej części meczu, stać było na dwa strzały w kierunku bramki KSO. Jeden z około 20 metrów, który był bardzo niecelny i drugi z rzutu wolnego, ale i ten nie sprawił większych problemów bramkarzowi.

KSO konsekwentnie dążyła do zdobycia kolejnej bramki. Udało to się pod koniec pierwszej połowy. Bliźniacza akcja z drugiej minuty (tyle że z prawej strony) spowodowała wywalczenie przez Jacka Kwiatkowskiego rzutu rożnego. Andrzej Paca mocno dośrodkował na bliższy słupek, a Michał Ignaciuk umieścił piłkę w siatce.

Druga połowa to w większości bezradność gospodarzy, wiele akcji kończyło się w naszym polu karnym jednak nie stwarzały one zagrożenia. Dopiero w końcówce spotkania padł honorowy gol dla Piaseczna. Jeden z obrońców KSO stracił piłkę na 18 metrze i zawodnik Piaseczna w sytuacji sam na sam zdobył gola (84 minuta).

Jest jeszcze dobra informacja dla sympatyków KS Ożarowianka. Za mecz z GLKS Nadarzyn prawdopodobnie zostanie przyznany walkower co spowoduje awans na 4 miejsce w tabeli ze zdobytymi 19 punktami.

Info: Paweł Kowalski