Seniorzy - LKS Chlebnia 0:1 PDF Drukuj E-mail
sobota, 2007-09-22
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 9

    Trwa koszmarna seria porażek seniorów Ożarowianki. Po objęciu w czwartej kolejce fotela lidera ligi okręgowej, wydawało się że można poważnie zacząć myśleć o awansie do wyższej klasy rozgrywek, rzeczywistość okazała się okrutna :). Cztery porażki z rzędu (dwie na swoim boisku), od trzech spotkań bez strzelonego gola, kłopoty kadrowe, po dzisiejszej porażce „wita” dolna połówka tabeli ... nie jest dobrze.

KS Ożarowianka - Chlebnia 0:1, Łukasz Skorłutowski po meczu.

Sezon: 2007 - 2008       Liga: Liga okręgowa - Seniorzy.       Kolejka: 8
KS Ożarowianka 2007-09-22, Ożarów Maz.
Sobota godz. 12:30
KS Ożarowianka - LKS Chlebnia
0 : 1 (0 : 0)
Widzów: Około 50
Pogoda: Słonecznie, około 15oC

Kartki KS Ożarowianka : Marek Ignaciuk, Przemysław Kalbarczyk
Zmiany KS Ożarowianka : Przemysław Kalbarczyk Jacek Gasiński, Artur Tkaczyk Marek Ignaciuk, Wojciech Kowalkowski Paweł Piotrowski, Jacek Kwiatkowski Marcin Zawadzki
Skład KS Ożarowianka : 80 Jarosław Bartoszewski, 6 Robert Banasiak, 3 Piotr Michalski, 4 Piotr Strzelecki, 8 Michał Kozłowski, Artur Tkaczyk, 2 Wojciech Kowalkowski, 5 Przemysław Kalbarczyk, 16 Krystian Lewandowski, 10 Łukasz Skorłutowski, 11 Jacek Kwiatkowski Rezerwowi: 14 Paweł Piotrowski, 19 Marcin Zawadzki, Kamil Zawadzki, 13 Marek Ignaciuk, 9 Jacek Gasiński
Zobacz:     WYNIKI 8 KOLEJKI        TABELE LIGI

    Podczas pierwszego wyjścia drużyn na boisko zauważylismy lukę w obronie gospodarzy, wynikająca z kontuzji Macieja Laski i nieobecności Marka Ignaciuka. W trakcie meczu okazało się, że grający trener (Piotr Michalski) zagra w obronie, na czym zdecydowanie ucierpi ofensywa KSO. Poprzedni szkoleniowiec Ożarowianki (Adam Orlikowski) stosował podobny manewr i również wtedy podobne zabawy nie przynosiły efektów oczekiwanych przez kibiców. Mieliśmy więc powtórkę z 'niesprawdzającej się' rozrywki. Czyżby znów został obnażony permanentny brak zaplecza kadrowego w Ożarowiance?

    Od początku spotkania to gospodarze byli najczęściej w posiadaniu piłki. Dziwnym zrządzeniem losu (niektórzy kibice mówią, że 'jak zwykle') większość naszych akcji kończyła się w okolicach środka boiska. Nieliczne akcje w obrębie pola karnego gości były natychmiast neutralizowane przez obronę z Chlebni. Lewe skrzydło KSO praktycznie nie istniało. Większość zagrań ze środka pola do napastników KSO była niecelna. Na szczęście po prawej stronie nieźle radził sobie Wojtek Kowalkowski i głównie ten kierunek nadawał ton ofensywie KSO.

    Goście specjalnie nie zagrażali bramce Ożarowianki i bramkarz (Jarek Bartoszewski) długo się nudził. W drugiej odsłonie trener próbował "ożywić" grę gospodarzy - Jacek Gasiński zmienił Przemysława Kalbarczyka, Marek Ignaciuk wszedł za Artura Tkaczyka i wkrótce zdarzyło się kilka akcji rokujących rychłe prowadzenie KSO. Ale w okolicach 60-tej minuty meczu młody zawodnik z Chlebni ograł obrońców gospodarzy i strzelił tuż przy lewym słupku z 16-go metra. GOL - 1:0 dla LKS Chlebnia. I dopiero teraz zaczął się prawdziwy mecz - pół godziny gry dla ... kibiców.

    Gospodarze atakowali, trener zajął pozycję w linii pomocy, na plac weszli - ofensywnie grający - Marcin Zawadzki i Paweł Piotrowski. Nareszcie widać było sportową agresję i wyraźną chęć zdobycia gola dla KSO. Nadal jednak brakowało tzw. 100-procentowych sytuacji! Zespół gości nadal grał skutecznie w obronie, ba - wręcz grał na utrzymanie korzystnego wyniku do ostatniego gwizdka sędziego. Jeśli szczęście rzeczywiście sprzyja lepszym to tego dnia w Ożarowie lepsza była drużyna LKS Chlebnia.

    Już po meczu doszło niestety do niepotrzebnych przepychanek. Chyba "ze trzydziestu chłopa" ostro dyskutowało na środku boiska i zapowiadał się niezły "dym". Na szczęście znaleźli się rozjemcy i goście mogli w spokoju cieszyć się ze zwycięstwa. Cóż, okazuje się, że sztuką jest wygrać ale wcale nie mniejszą umieć ... przegrać.

2007-09-22 KS Ożarowianka - LKS Chlebnia 0:1

Strona 1 z 9

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat