ŁUCZNICTWO - Informacje
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 3

Od lewej: Andrzej Mika, Bartłomiej Ślęczkowski, trener Grzegorz Targoński

W dniach 1-3 września 2006 na Torach Łuczniczych Dąbrowy Tarnowskiej odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Klub Sportowy Ożarowianka reprezentowały 2 osoby - Andrzej Mika i Bartłomiej Ślęczkowski. W rundzie kwalifikacyjnej Panowie zajęli odpowiednio 66 i 70 miejsce, bijąc swoje rekordy życiowe - odpowiednio 849 punktów - Andrzej i 798 punktów - Bartek.
    W Olimpijskiej Rundzie FITA (pojedynki w formie pucharowej) Andrzej Mika przegrał w 1/64 finału i zajął 68 pozycję, natomiast Bartłomiej Ślęczkowski przegrał w 1/32 finału ze zwycięzcą Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Adamem Krenke i zajął ostatecznie 61 pozycje. Start zawodników KSO można uznać za udany, ze względu na debiut w imprezie sportowej o tak wysokiej randze.

Od lewej: Gabriela Dolota, Anteta Krysińska, Marta Szkup

W dniach 08-10.09.2006 odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików. W reprezentacij Ożarowianki godnie wystąpiły 3 dziewczęta : Gabriela Dolota, Marta Szkup, Anteta Krysińska. Dzięwczęta strzelały na odległościach 30 i 40 metrów. Wszystkie Panie pobiły swoje rekordy życiowe. Najlepiej wypadała Gabriela Dolota zajmując ostatecznie 33 miejsce wynikiem 1100 pkt. Miejsce 65 zajęła Marta Szkup wynikiem 880 pkt., a na miejscu 70 uplasowała się Aneta Krysińska wynikiem 807 pkt. Zawody można uznać za udane, ponieważ był to debiut dla wszystkich zawodniczek Ożarowianki w imprezie rangi mistrzowskiej.

Info i foto: Grzegorz Targoński.