KS Ożarowianka - LKS Chlebnia 3:2 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2006-09-11
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 5

Zespół Ożarowianki borykający się od początku sezonu z problemami kadrowymi, ponownie wystąpił w zaskakującym składzie. Szeregi KSO zasilili nowi zawodnicy, którzy już mieli okazję występować w barwach klubu z Ożarowa, Bartosz Adamczyk i Marcin Zawadzki. Pierwszy z wymienionych wystąpił od pierwszych minut spotkania, razem z Markiem Ignaciukiem w ataku. Doświadczeni ofensywni zawodnicy mają zapewne wypełnić lukę po najlepszym strzelcu poprzedniego sezonu, który ( na razie ?? ) poczynania kolegów ogląda z trybun :). W obronie parę stoperów tworzyli Adam Jabłoński oraz Jakub Dobrowolski, a nieobecnego Adama Orlikowskiego kierującego grą Ożarowianki, zastąpić mieli Wojtek Smoliński i Andrzej Paca.

Kartki KS Ożarowianka : Jakub Dobrowolski, Marek Ignaciuk, Andrzej Paca
Zmiany KS Ożarowianka : Marek Ignaciuk Marcin Zawadzki, Paweł Malarowski Michał Kozłowski, Adam Jabłoński Krzysztof Kasprzak
Skład KS Ożarowianka : Paweł Kowalski, Bartosz Adamczyk, Maciej Laska, Piotr Strzelecki, Adam Jabłoński, Jakub Dobrowolski, Kamil Zawadzki, Wojciech Smoliński, Andrzej Paca, Paweł Malarowski, Marek Ignaciuk Rezerwowi: Łukasz Kowalski, Tomasz Stankowski, Marcin Zawadzki, Michał Kozłowski, Krzysztof Kasprzak
Zobacz:     WYNIKI 6 KOLEJKI        TABELE LIGI

Pierwsza połowa spotkania nieciekawa, optyczną przewagę mieli goście, to oni częściej atakowali i zagrażali bramce Pawła Kowalskiego, który powrócił do pierwszego składu po absencji spowodowanej czerwoną kartką. Jako pierwsi gola zdobyli zawodnicy Chlebni, długie podanie za plecy obrońców, błąd popełnia Maciek Laska i piłkę przejmuje napastnik gości, który wypracowuje sobie sytuację do oddania strzału i około 14 metrów zdobywa gola – GOL !!! 1-0 dla gości.W chwilę po objęciu prowadzenia goście mieli kolejną groźną sytuację, jednak próba przelogowania bramkarza KSO okazała się minimalnie niecelna.

Napastnik gości (pierwszy z prawej) właśnie zdobył gola.

Kolejne minuty nie zmieniły obrazu gry, Ożarowianka nadal z trudem przedostawała się pod pole karne przeciwników, nie mówiąc już o oddaniu strzału. Jedną z nielicznych groźnych sytuacji nie wykorzystał Bartosz Adamczyk, efektowny rajd z piłką, wyjście sam na sam z bramkarzem, minięcie …. i niecelny strzał.

Bartosz Adamczyk tym razem nie pokonał bramkarza gości.

Jednak jeszcze przed przerwą udało się odrobić straty gospodarzą, dośrodkowanie z prawej strony Maćka Laski, piłkę minimalnie trąca głową Marek Ignaciuk i zaskoczony bramkarz tylko patrzy jak piłka wpada do bramki – GOL !!! 1-1.