KS Ożarowianka - Żyrardowianka 4:1 PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2006-08-27
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 3

P. Malarowski zdobył drugiego gola.

    Letnie, słoneczne, niedzielne popołudnie w Ożarowie Mazowieckim okazało się idealną porą na mecz piłkarski o mistrzostwo ligi okręgowej. Na stadion 'Ożarowianki' przybyło wyjątkowo dużo kibiców by dopingować gospodarzy w spotkaniu z 'Żyrardowianką' Żyrardów.

    Tuż przed rozpoczęciem spotkania Prezes KSO Robert Bieńko wręczył symboliczny puchar Adamowi Orlikowskiemu, który zrezygnował z funkcji trenera pozostając nadal podstawowym graczem Ożarowianki.

Sezon: 2006 - 2007       Liga: Liga okręgowa - Seniorzy       Kolejka: 4
KS Ożarowianka 2006-08-27, Ożarów Mazowiecki
Niedziela godz. 17:00
KS Ożarowianka - KS Żyrardowianka Żyrardów
4 : 1 (0 : 1)
Widzów: 150
Pogoda: Słonecznie, temp. 20oC
KS Żyrardowianka Żyrardów

Bramki KS Ożarowianka : 46' Kamil Zawadzki, 55' Paweł Malarowski, 85' Paweł Piotrowski, 90' Paweł Piotrowski
Kartki KS Ożarowianka : 4' Jakub Dobrowolski, 13' Michał Ignaciuk
Zmiany KS Ożarowianka : Piotr Strzelecki Maciej Jówko, 46' Maciej Laska Bartłomiej Dziudzi, 46' Andrzej Paca Paweł Piotrowski
Skład KS Ożarowianka : Łukasz Kowalski, Maciej Laska, Wojciech Smoliński (K), Michał Ignaciuk, Andrzej Paca, Piotr Strzelecki, Adam Orlikowski, Jakub Dobrowolski, Michał Kozłowski, Kamil Zawadzki, Paweł Malarowski Rezerwowi: Maciej Jówko, Bartłomiej Dziudzi, Paweł Piotrowski, Marek Ignaciuk
Zobacz:     WYNIKI 4 KOLEJKI        TABELE LIGI

Adam Orlikowski był do tej pory tzw. grającym trenerem w KSO. Przez kilka lat trenował i seniorów i juniorów z rocznika '89. Jego podopieczni otarli się nawet o awans. Pod jego okiem krzepła piłkarska młodzież, która staje się teraz młodą siłą seniorskiej jedenastki. Dziękujemy za poświęcony czas szkoleniowy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to odnotowaliśmy dwie zmiany w podstawowej jedenastce:
- Łukasz Kowalski zastąpił w bramce Pawła Kowalskiego, który musiał pauzować z powodu czerwonej kartki zainkasowanej w poprzednim meczu;
- Piotr Strzelecki wystąpił w roli defensywnego pomocnika, a jego miejsce w linii obrony zajął Wojtek Smoliński.

Przedstawiamy skróconą chronologię zdarzeń spotkania.

Pierwsza połowa meczu.

  •  3'. Strata piłki przez Andrzeja Pacę w obronie. Napastnik gości wychodzi 'sam na sam' z bramkarzem, jednak strzela minimalnie niecelnie.
  • 10'. Pierwsza groźna akcja Ożarowianki. Ostra wrzutka z prawej strony boiska i niewiele zabrakło aby gospodarze przejęli piłkę na 6-tym metrze pola bramkowego gości.
  • 17'. Kolejny kiks obrony KSO i goście egzekwują rzut rożny. Rozgrywają szybko ten stały fragment gry. Szybuje 'rogal' w pole karne, trafia za plecy bramkarza i GOL !! 1:0 dla Żyrardowianki.
  • 25'. Wreszcie pierwsza akcja KSO, która mogła się spodobać. Orlikowski prostopadle podaje na linię ataku KSO. Piłkę przejmuje Kamil Zawadzki, mija bramkarza i strzela do pustej bramki. Niestety lot, zbyt wolna lecącej piłki, przecina noga obrońcy 'Żyrardowianki'. Uzyskany rzut rożny zostaje również niewykorzystany.
  • 26'. Podobną sytuację mają goście. Ich napastnik omijał kolejnych obrońców i bramkarza 'Ożarowianki', jak w transie. W ostatniej chwili udaje się jednak zablokować jego strzał do pustej bramki.
  • 35'. Groźna akcja KSO lewą stroną boiska. Dobre wyjście do piłki. Strzał z ostrego kąta okazał się minimalnie niecelny.
  • 40'. Kontratak Żyrardowianki i kolejne, szkolne ogranie obrońcy KSO. Zawodnik gości nie podaje piłki do idealnie ustawionego partnera. Bedąc w sytuacji 'sam na sam' z bramkarzem trafia w słupek.
  • 45'. Wojtek Smoliński strzela z dystansu (ok. 30 m). Piłka minimalnie mija bramkę przeciwnika.

    Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 choć goście mogli spokojnie prowadzić trzema golami. Dobry dzień miał bramkarz KSO wygrywając sytuacje 'sam na sam'. W linii obrony mnożyły się szkolne błędy. Napastnicy razili taką nieskutecznością jakby bali się trafić w światło bramki.

Strona 1 z 3

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat