wtorek, 2006-06-27
ŁUCZNICTWO - Informacje
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 2

W dniu 13 czerwca sekcja łucznicza w 12 osobowym składzie, wystartowała w Eliminacjach do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Najlepiej zaprezentowała się Gordiana Skrobiszewska zajmując 2 miejsce w kategorii dzieci – dziewczynki. Równie udany start odnotowała Katarzyna Wrzodak zajmując 3 pozycję w tej samej kategorii.

Gabriela Dolota, Aleksandra Zielińska, Marta Szkup, Aneta Krysińska i Klaudia Dmoch zajęły odpowiednio miejsca od 4 do 8 w rywalizacji młodziczek.

Młodzicy, w których rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie, reprezentujący barwy KS Ożarowianki zajęli 16 i 17 miejsce. Na 11 pozycji ostatecznie sklasyfikowano jedynego chłopca – dziecko z KS Ożarowianki – Daniela Zielińskiego. Zawody z serii Eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży można uznać za bardzo udane. Szczególnie cieszy fakt, że w kategorii dziewczynek – dzieci zajęliśmy 2 (dwa) miejsca na podium.