KS Piaseczno II - KS Ożarowianka 5:2 PDF Drukuj E-mail
piątek, 2006-05-19
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

    Od początku meczu piłkarze KSO grali z widoczną przewagą stwarzając wiele, groźnych, sytuacji podbramkowych. Niestety strzały, oddawane na bramkę gospodarzy, były niecelne, a gola zdobytego przez Artura Bieńko sędzia nie uznał ze względu na pozycję spaloną.

Sezon: 2005 - 2006       Liga: Liga okręgowa - Seniorzy       Kolejka: 26
MKS Piaseczno 2006-05-18, Piaseczno
Czwartek godz. 17:30
MKS Piaseczno - KS Ożarowianka
5 : 2 (1 : 0)
Pogoda: Zachmurzenie umiarkowane, temp. 15oC
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : Andrzej Paca, Artur Bieńko
Kartki KS Ożarowianka : Paweł Kowalski
Zmiany KS Ożarowianka : Maciej Laska Tomasz Stankowski, Piotr Strzelecki Michał Ignaciuk, Kamil Zawadzki Radosław Węsek, Artur Bieńko Marcin Koprowski
Skład KS Ożarowianka : Paweł Kowalski, Adam Orlikowski, Maciej Laska, Adam Jabłoński, Piotr Strzelecki, Kamil Zawadzki, Paweł Malarowski, Michał Rzepkowski, Robert Banasiak, Artur Bieńko, Andrzej Paca Rezerwowi: Łukasz Kowalski, Tomasz Stankowski, Michał Ignaciuk, Marcin Koprowski, Radosław Węsek
Zobacz:     WYNIKI 26 KOLEJKI        TABELE LIGI

    Z biegiem czasu gra przeniosła się na środek pola i gospodarze zaczęli coraz odważniej atakować. Widać było, że bardzo zależy im na wygraniu tego meczu, aby przybliżyć swój awans do rozgrywek wyższej Ligi (obecnie zajmują 4 miejsce w tabeli). Pod koniec pierwszej połowy padł celny strzał z około 12 metra w „długi róg” bramki. GOL i Piaseczno obejmuje prowadzenie w tym pojedynku 1:0.

W czasie przerwy, trener KSO, Adam Orlikowski dokonał kilku zmian licząc na poprawę siły bojowej swojej drużyny. Niestety zaraz na początku drugiej części meczu szybko padł kolejny gol dla Gospodarzy. Ożarowianka natychmiast podjęła próbę odrabiania strat. Wkrótce z wyniku 2:0 zrobiło się 2:1 za sprawą, skutecznie zakończonej, indywidualnej akcji pierwszego snajpera KSO Artura Bieńko. W sytuacji 'sam na sam' z bramkarzem zdobył swoją 21 bramkę w tym sezonie. GOL!!! 2:1.

    Zdobycie bramki kontaktowej dobrze rokowało na korzystny wynik dla Ożarowianki. Niestety, faul naszego bramkarza, Pawła Kowalskiego, w polu karnym skutkował nie tylko żółtą kartką dla niego samego, ale też rzutem karnym. Gospodarze nie zmarnowali okazji - 3:1. Piłkarze KSO chyba załamali się takim obrotem sprawy, bo wkrótce zawodnicy z Piaseczna strzelili kolejnego gola i kolejnego aż stało się ... 5:1.

Na otarcie łez jeszcze jedną bramkę zdobył dla KSO Andrzej Paca. Trochę szkoda, że to jedyna wykorzystana przez niego sytuacja strzelecka. A miał ich wiele w tym meczu. Nie chodzi zresztą o tego czy innego, pojedynczego zawodnika. Taki pogrom świadczy o wyjątkowej niedyspozycji, wręcz ociężałości, naszych linii defensywnych tego dnia.

    Żal, że po tym meczu seniorzy 'Ożarowianki' spadli na 3 pozycję tabeli Ligi Okręgowej. Ich dzisiejszy przeciwnik, KS II Piaseczno, utrzymał 4 pozycję, ale nadrobił straty do KSO (tylko 2 pkt). Nasi piłkarze powinni dalej piąć się w górę tabeli ponieważ najbliższe mecze rozgrywają z teoretycznie słabszymi przeciwnikami. Powinni zatem zdobyć komplet punktów w meczach z Naprzodem i Sarmatą aby nie zaprzepaścić ostatniej szansy na awans do MLS. Szansa jest, bo naszych dzisiejszych rywali czekają akurat najtrudniejsze mecze.

ALE JESTEŚCIe NEDZNI
Bogo, 2006-05-20 18:27:24

brak słów jop twoja mać.pan bienko ale pajac


Napisz komentarz
Tytuł opinii:
Podpis autora:
Email AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat