Sparta Jazgarzew - KS Ożarowianka 1:3 PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2006-05-04
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 2

Po dwóch porażkach w ostatnich meczach piłkarze z Ożarowa musieli wygrać mecz aby nadal liczyć się w walce o awans. Mecz od samego początku układał się pomyślnie dla piłkarzy KSO. Częste ataki, opanowanie w środkowej części boiska przyniosło efekt i 20 minutach pierwszy gol dla Ożarowianki. Po rzucie wolnym z około 30 metra, piłka dośrodkowana w pole karne gdzie w zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Paweł Malarowski – GOL!! dla KSO – wynik 0:1.

Zmiany KS Ożarowianka : Paweł Kiljański Przemysław Kalbarczyk
Skład KS Ożarowianka : Paweł Kowalski, Maciej Laska (K), Adam Orlikowski, Michał Ignaciuk, Adam Jabłoński, Paweł Malarowski, Robert Banasiak, Michał Rzepkowski, Kamil Zawadzki, Paweł Kiljański, Paweł Piotrowski Rezerwowi: Łukasz Kowalski, Przemysław Kalbarczyk, Marek Ignaciuk
Zobacz:     WYNIKI 22 KOLEJKI        TABELE LIGI

Na odpowiedź gospodarzy długo nie trzeba było czekać, jedna z nielicznych akcji w pierwszej połowie zakończona celnym strzałem i remis 1:1. Jeszcze przed przerwą zawodnicy Ożarowianki udowodnili że stać ich na wygranie spotkania, kolejny stały fragment gry. Po dośrodkowaniu Maciek Laska uderzył piłkę głową – bramka do szatni 1:2 dla KSO.

W drugiej odsłonie spotkania piłkarze Sparty ruszyli do odrabiania strat, atakowali z determinacją jednak dobra postawa obrońców uchroniła Ożarowiankę przed stratą goli. Losy meczu rozstrzygnęły się w 70 minucie spotkania, rozgrywający dobre spotkanie Adam Jabłoński został sfaulowany w polu karnym i sędzia podyktował „jedenastkę”. Do piłki podszedł kapitan Maciek Laska i pewnie umieścił ją w bramce zdobywając swojego drugiego gola.

Cenne trzy punkty, awans do MLS nadal aktualny, gratulacje dla całej drużyny.

Info: Krystian Szulgostowski