Rocznik 91' KS Ożarowianka - Orzeł Baniocha 9:0 PDF Drukuj E-mail
piątek, 2006-04-28
PIŁKA NOŻNA - Trampkarze

Początek meczu bardzo udany dla KSO - kilka minut po rozpoczęciu pierwszego gola zdobywa Grzegorz Stefaniak i „ustawia” mecz, teraz już spokojnie młodzi zawodnicy myślą o strzeleniu kolejnych goli.

Sezon: 2005 - 2006       Liga: Trampkarze 91'       Kolejka: 14
KS Ożarowianka 2006-04-05, Ożarów Mazowiecki
środa
KS Ożarowianka - Orzeł Baniocha
9 : 0
Pogoda: Słonecznie, temp. około 15oC

Bramki KS Ożarowianka : Grzegorz Stefaniak, Grzegorz Stefaniak, Grzegorz Stefaniak, Grzegorz Stefaniak, Piotr Łupiński, Piotr Łupiński, Łukasz Jasiński, Łukasz Jasiński, Michał Kolis
Zmiany KS Ożarowianka : Grzegorz Węsek Piotr Wierzbicki, Łukasz Piasecki Michał Kolis, Filip Wasiak Jan Grabowski, Piotr Łupiński Patryk Stawiany
Skład KS Ożarowianka : Michał Dworzyński, Grzegorz Węsek, Emil Dmochowski, Paweł Pudlak, Emil Chudzik, Łukasz Jasiński, Łukasz Piasecki, Filip Wasiak, Piotr Łupiński, Grzegorz Stefaniak (K), Dawid Zabulski Rezerwowi: Piotr Wierzbicki, Michał Kolis, Jan Grabowski, Patryk Stawiany
Zobacz:     WYNIKI 14 KOLEJKI        TABELE LIGI

Dominacje gospodarzy nad przeciwnikami bardzo widoczna, Grzegorz Stefaniak w bardzo dobrej formie – zdobywa drugiego gola. Wygląda na kolejny pogrom przeciwnika na boisku Ożarowianki, goście w tym okresie gry nie potrafili skonstruować skutecznej akcji, obrona KSO nie do przejścia :).

W pierwszej połowie doszło do zmiany, Filipa Wasiaka zastąpił Jan Grabowski. Piłkarze Orła otrząsnęli się już po pierwszych ciosach i zaczęli atakować bramkę gospodarzy, mecz się wyrównał … i KSO zdobyło trzeciego gola, skutecznym strzelcem okazał się Piotr Łupiński. Przed przerwą KSO powinno jeszcze podwyższyć prowadzenie, rzut wolny pośredni z około czterech metrów od bramki został niewykorzystany. Pierwsza połowa 3:0 dla KSO.

Druga część spotkania to już zdecydowanie pod dyktando gospodarzy, kapitan Grzegorz Stefaniak strzelając kolejnego gola zalicza (nie klasycznego ) hat-tricka. Kolejne gole zdobyli :
5 – Piotr Łupiński !!
6 – Michał Kolis
7 – Łukasz Jasiński
8 – Grzegorz Stefaniak !!!!

Sporadyczne ataki Orła Baniocha skutecznie zatrzymuje Michał Dworzyński, rywali „dobija” Łukasz Jasiński strzelając swojego drugiego gola a dziewiątego dla drużyny.
„Ożarów mamy lidera” – gratulacje dla całej drużyny :).

Info: Aga & Krystian Szulgostowski