KS Ożarowianka - KS Raszyn 1:3 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2006-04-24

W słoneczne niedzielne popołudnie KS Ożarowianka gościła na swoim obiekcie piłkarzy z Raszyna. Zespół KSO ,zajmujący pierwsze miejsce w tabeli ligi okręgowej, wystąpił w optymalnym składzie, kibice liczyli na łatwe trzy punkty przybliżające do upragnionego awansu … jednak rzeczywistość okazała się inna.

Bramki KS Ożarowianka : Paweł Piotrowski
Kartki KS Ożarowianka : Piotr Strzelecki, Piotr Strzelecki, Bartłomiej Dziudzi, Paweł Kiljański
Zmiany KS Ożarowianka : Wojciech Smoliński Michał Rzepkowski, Michał Ignaciuk Bartłomiej Dziudzi, Paweł Malarowski Paweł Kiljański
Skład KS Ożarowianka : Paweł Kowalski, Maciej Laska (K), Wojciech Smoliński, Piotr Strzelecki, Michał Ignaciuk, Andrzej Paca, Adam Orlikowski, Robert Banasiak, Paweł Malarowski, Artur Bieńko, Paweł Piotrowski Rezerwowi: Łukasz Kowalski, Bartłomiej Dziudzi, Michał Rzepkowski, Marek Ignaciuk, Kamil Zawadzki, Paweł Kiljański
Zobacz:     WYNIKI 21 KOLEJKI        TABELE LIGI

Goście od samego początku ruszyli do ataku i osiągnęli zdecydowaną przewagę, dobra postawa Pawła Kowalewskiego uchroniła gospodarzy od straty gola w pierwszych minutach spotkania. Udawało się do 20 minuty, w której to piłkarze z Raszyna zdobyli pierwszego gola, … rozczarowanie na trybunach, nie tak miał potoczyć się ten mecz :).

W 33 minucie spotkania ofensywną akcję przeprowadził Smoliński Wojtek, w swoim stylu minął kilku przeciwników, wbiegł w pole karne gdzie jeden z obrońców popchnął Wojtka, który upadł i jak się niebawem okazało złamał obojczyk. Sędzia nie reagował, według niego wszystko odbyło się zgodnie z przepisami gry. Szybka zmiana w KSO, kontuzjowanego obrońcę zastępuje Michał Rzepkowski. Pech jednak nie opuszczał zespołu gospodarzy, kilka minut później urazu nabawił się kolejny obrońca Michał Ignaciuk i również musiał opuścić boisko. KSO w pierwszej połowie zdołało kilkukrotnie zagrozić bramce gości, jednak było to za mało na zdobycie wyrównującego gola. Pierwsza poło zakończona prowadzeniem KS Raszyn 1:0.

Męki Wojtka Smolińskiego trwały bardzo długo, na karetkę pogotowia przyszło czekać prawie 45 minut, druga część spotkania została z tego powodu opóźniona, poszkodowanego zawodnika KSO pożegnano gromkimi brawami. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

W drugiej odsłonie spotkania, KSO ruszyło do odrabiania strat i już w 53 minucie Paweł Piotrowski pięknym strzałem pokonał bramkarza gości, nadzieje odżyły remis 1:1. Wynik remisowy utrzymywał się dosyć długo, gra stawała się coraz ostrzejsza, piłkarze i kibice mieli spore pretensje do sędziego, który karał głównie zawodników gospodarzy.

W około 65 minucie Ożarowianka traci drugiego gola, a po kolejnych kilku minutach kolejnego obrońcę, tym razem Piotr Strzelecki otrzymał baaaardzo kontrowersyjną czerwoną kartkę, nie było faulu, Piotr podawał piłkę do kolegi z drużyny i przypadkowo trafił w zawodnika gości, zdecydowanie nie wyglądało to na zagranie celowe. Sędzia jednak zinterpretował zdarzenie inaczej, czerwona kartka i KSO gra w dziesiątkę.

Odrabianie strat bez jednego zawodnika było bardzo trudne, Paweł Piotrowski, Artur Bieńko i Andrzej Paca oddali celne strzały jednak za słabe aby pokonać bramkarza. Sporo ożywienia do gry wprowadził Paweł Kiljański wprowadzony na ostatnie minuty spotkania, szarpał, walczył jednak obrońcy Raszyna nie popełnili błędu do końca spotkania – mecz zakończony zwycięstwem gości 3:1.

Punkty stracone, dwóch podstawowych obrońców wykluczonych na najbliższe spotkania, a już w najbliższą środę wyjazdowe spotkanie z kandydatem do awansu Wilgą Garwolin, będzie ciężko … ale Ożarowianka potrafi zaskakiwać :).

Info: Krystian Szulgostowski

Obiektywny, 2006-04-26 10:55:15

Ten obiektywny pod spodem to albo piłkarz ozariowanki albo jakiś napalony kibic :) Mecz sie tak wygrywa jak umie się grać - jak nie umie się grać z każdym przeciwnikiem to trzeba dać czasem ciała u siebie w domciu :)) Warto uczyć się grać a nie tylko trenować kondycję i same przysiady :)))

Obiektywny, 2006-04-26 10:19:54

Wyrownane spotkanie i zwyciestwo Raszyna moze zadedykowac arbitrowi ,zrobil wszystko co mogl zeby w Ozarowie nie zostal nawet jeden punkt,czerwaona kartka dla Bambina to juz byl szczyt jego subiektywnego prowadzenia spotkania.

Obiektywny, 2006-04-25 21:58:14

tyle razy już widziałem drukowanie meczu dla Ożarowianki że mogli się spodziewać że trafi kosa na kamień ale jeżeli to aż takie gamonie ..... hehehe

Obiektywny innaczej, 2006-04-25 21:35:43

ty obiektywny morda w kubeł głąbie. Jak nie widziałeś jak sędzia wydrukował mecz to kup sobie okulary ślepoto jedna. Może niech na treningach Raszynu nie uczą symulacji i faulowania to pogadamy!!!

Obiektywny, 2006-04-25 19:26:54

Przerżnęli z lepszymi na własnym boisku to trzeba zwalić na sędziego albo na pogodę hehe Może niech normalnie i porządnie trenują zamiast kombinować od okazji do okazji.