KS Ożarowianka - Milan Milanówek 2:1 PDF Drukuj E-mail
sobota, 2006-04-15
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 3

Wielki piątek, pogoda od rana niezbyt sprzyjająca rozgrywkom piłkarskim, jednak w porze meczu pokazało się słoneczko i warunki do gry były zadowalające. Do Ożarowa przyjechał Milan Milanówek, drużyna której już bardzo długo nie udaje się pokonać piłkarzom Ożarowianki. Lider ligi okręgowej musiał wygrać spotkanie z Milanem aby nie tracić punktów do czołówki i cały czas liczyć się w walce o awans do MLS … i wygrał :).

Kartki KS Ożarowianka : 75' Piotr Strzelecki
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Marek Ignaciuk Kamil Zawadzki, 71' Andrzej Paca Michał Rzepkowski, 84' Artur Bieńko Paweł Kiljański
Skład KS Ożarowianka : 1 Paweł Kowalski, 2 Maciej Laska, 16 Wojciech Smoliński (K), 3 Piotr Strzelecki, 19 Michał Ignaciuk, 8 Andrzej Paca, 6 Adam Orlikowski, 9 Paweł Malarowski, 10 Robert Banasiak, 11 Artur Bieńko, 13 Marek Ignaciuk Rezerwowi: Łukasz Kowalski, Przemysław Kalbarczyk, Bartłomiej Dziudzi, Michał Rzepkowski, Adam Jabłoński, Paweł Kiljański, Kamil Zawadzki
Zobacz:     WYNIKI 20 KOLEJKI        TABELE LIGI

W miejsce pauzującego za czerwoną kartkę Pawła Piotrowskiego, w pierwszym składzie wybiegł Marek „Igor” Ignaciuk, eksperyment z przesunięciem Piotra Strzeleckiego do pomocy uznano za nieudany i powrócił do obrony, natomiast w roli defensywnego pomocnika wystąpił Robert Banasiak … i tak właśnie według naszego skromnego zdania być powinno :).

Ożarowianka zaatakowała od pierwszych minut, pierwszy zdobyć gola próbował Andrzej Paca po ładnej akcji wbiegł z piłka w pole karne, jednak uderzył za słabo i bramkarz wybił piłkę na róg. W 15 minucie spotkania Adam Orlikowski przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem. Kolejna akcja KSO przynosi pożądany skutek, rajd z piłką prawym skrzydłem Paweła Malarowskiego celne płaskie dośrodkowanie w pole karne, gdzie na piłkę czeka najlepszy strzelec KSO Artur Bieńko, precyzyjne uderzenie z pierwszej piłki w „długi” róg bramki i GOL 1- 0 dla Ożarowianki.

Po zdobytej bramce atak KSO trwał, w 22 minucie Wojtek Smoliński wykonał baaaardzo efektowny rajd minął kilku zawodników Milanu wbiegł w pole karne i naciskany przez obrońców oddał niecelny strzał ... a nie powinien :) tuż obok dwóch piłkarzy KSO znajdowało się na „wolnych” pozycjach, co widać na załączonym poniżej obrazku.

Okres zdecydowanej przewagi gospodarzy powinien przynieść podwyższenie prowadzenia, jednak stało się dokładnie odwrotnie. 29 minuta - składna akcja Milanu napastnik wyszedł na czystą pozycję i pokonał Pawła Kowlewskiego – GOL 1:1. Minutę później Milan powinien prowadzić, napastnik gości naciskany przez obrońcę KSO minimalnie przestrzelił.

Kolejne minuty to ponowna przewaga gospodarzy, sytuacje strzeleckie miał Robert Banasiak oraz Marek Ignaciuk, na lewym skrzydle aktywnie uczestniczył w akcjach ofensywnych Andrzej Paca jednak zanotował więcej strat niż dobrych dośrodkowań.
Do przerwy remis 1 : 1.