Tur-Dartom II Jaktorów - KS Ożarowianka 10:0 PDF Drukuj E-mail
TENIS STOŁOWY - Archiwum

2005-10-09 Niedziela, Jaktorów
Tur-Dartom II Jaktorów - KS Ożarowianka  10 : 0

Relacja trenera Marka Zalewskiego.

Przegraliśmy 10-0, wynik może delikatnie przerażać ale samo spotkanie nie do końca.
Jaktorów pierwszy mecz w tym sezonie zakończył takim samym wynikiem i zapewne wygra jeszcze minimum pięć, sześć meczy w takim samym stosunku.

W zespole Jaktorowa zagrał rezerwowy extraklasy i jeden z najsolidniejszych zawodników na mazowszu Jacek Szachnowski oraz jeden z najlepszych juniorów mazowsza Marcin Soczewicz.

Mecz przebiegał następująco.
Zaczęliśmy ciekawie bo Tomek Jędrzejczak prowadził 2-1 w setach w pierwszym pojedynku i 10-8 w czwartym secie, było blisko ale cóż przegrał 3-2 w setach. Ja przegrałem bardzo nieszczęśliwie 3-1 w setach po kilku bardzo niefartownych piłkach i uszło z nas powietrze bo straty 4-0 trudno odrobić w takim meczu. Debla przegraliśmy po wyrównanych pojedynkach, wszystko rozstrzygało się w końcówkach setów 3-1 i 3-0 i zrobiło się 6-0.
Kolejny dobry występ Tomka z Szachnowskim, wygrał po ładnej grze 1 seta w drugim było równo i Tomkowi wypadło szkło kontaktowe, cóż przerwa nerwy i przegrał 3-1. Ja również po zaciętej walce 3-1 mimo prowadzenia w setach. Ogólnie zespół z Jaktorowa był lepszy ale mogliśmy spokojnie ugrać 4 punkty. Wynik przerażający ale nasza gra nie różniła się aż tak wyraźnie.

Zapraszam na mecz 16 października, godzina 11 szkoła nr 1 w Ożarowie Maz. (stara szkoła) gramy z drużyną SKS 40

Pozdrawiam Marek Zalewski

x
x, 2006-01-18 01:23:08

tur to paly i tak dalej nie umieja grac

A jak tam nowi
Gość, 2005-10-12 17:56:39

Nie ma słowa o nowych zawodnikach, jak sobie radzili ?

Zainteresowany
Gość, 2005-10-11 20:48:07

Gramy dalej i jestem pewien, że w każdym meczu będzie walka, walka i jeszcze raz walka.

Treneiro
Gość, 2005-10-11 20:46:51

Przegraliśmy 10-0, choć powinno być tak 10-3 10-4.
Rozegraliśmy najtrudniejszy jak się wydaje mecz i wszystko przed nami.
Teraz pora na innych.
Nawiasem mówiąc nie jest to ostatnie 10-0 jakie jaktorów zaliczy

byli lepsi
Gość, 2005-10-11 20:36:17

cóż tu ukrywać, byli poprostu lepsi. choć można było się pokusić i 3, może 4 punkty, wówczas taka porażka wyglądałą by zupełnie inaczej.

uważam, że bardzo dobrze
Gość, 2005-10-11 16:23:43

Uważam, że bardzo dobrze się stało. Najgorszy mecz mają już za sobą! Ponieważ gorzej już być nie może więc wszystko przed nimi. Myślę, że jeszcze powalczą i pokażą.

Mogą być interesujące relacje samych zawodników jak się gra z coraz większym dołem w meczu? Czy były sety do zera?