KS Ożarowianka - Świt Warszawa 4:0 PDF Drukuj E-mail

2005-10-02 Niedziela, Ożarów Maz.
KS Ożarowianka - Świt Warszawa 4 : 0
Bramki dla Ożarowianki zdobyli: Artur Bieńko (2), Marek Ignaciuk (2)

Bardzo ładny mecz w wykonaniu całej ekipy KSO.
Po dłuższej przerwie (spowodowanej kontuzją) do pierwszego składu powrócił bramkarz Paweł Kowalski, pauzował za to trener Adam Orlikowski który kierował swoimi kolegami z ławki trenerskiej.

Od pierwszych minut drużyna Ożarowianki przeważała na całym boisku, przez co bardzo szybko zdobyła pierwszą bramkę, po pięknym uderzeniu z ok. 20 metra w samo okienko Artura Bieńko. Druga bramka dla Ożarowianki również była dziełem Artura.

Trzecią bramkę zdobył Marek Ignaciuk, celnie podawał strzelec dwóch bramek Artur Bieńko. Do przerwy 3 : 0 dla gospodarzy.

Druga połowa przebiegała w podobnym tempie co pierwsza, piłkarze gości stworzyli kilka groźnych sytuacji które mogłyby skończyć się bramkami gdyby Paweł Kowalski pewnie nie interweniował w polu bramkowym.

Kolejny raz na listę strzelców wpisał się "Igor" który niczym Marek Saganowski (VITORIA GUIMAIRES) strzelił bramkę Wiśle Kraków w rewanżowym meczu w Krakowie (kto oglądał obydwa mecze ten wie) . Tylko że "Igor" zrobił to z prawej strony.

Widać że piłkarze KSO podnieśli się po porażce w Pucharze Polski z Piastem Piastów, co dobrze wróży na przyszłość.

Optinm97, 2016-09-19 17:09:41

platformy opcji binarnych, binäre optionen handeln, opzioni binarie trading, opciones binarias estafa, binaire opties brokers, traders d'options binaires, best binary option broker

What are binary options in addition to how you can make all of them?

binary options can be a good way to hazardous making an investment as a result of internet business. This investor prefers a certain variety of tool that acquires and additionally establishes whether the expense can boost and also autumn. This is the chancy strategy, to create really have to someway estimate the longer term applying completely different techniques, in addition to considering clairvoyance is often a rare treasure, you can actually drop a lot. But also acquire a whole lot.

Several options

binary options it's name a consequence of a very simple manner of trading. As with binary techniques are merely the ones in addition to zeroes, and so the options are usually specified sole reduces and additionally increases. Here is the principal change concerning him or her and ordinary actively playing a industry, the place the application earns simply in the enhance in the asking price of an tool. Those may very well be several. You can select foreign exchange, particularly this relation for the prices with the a few foreign currencies. For instance, if the euro fortifies in accordance with us states $, along with the trader in the same way expected : generates.

Another tool may be raw materials which include precious metal, precious metal and also lube. Additionally you can opt for the most famous of their stock shares or at the same time spiders. In this case, the method is comparable to a consistent dealing this stock market, while using the distinction that one could also earn a living concerning diminishes inside talk about fees.

Everything that, where by and with whom

That binary options are have used decided on brokers.
About only about 5 percentage. Customers dedicate funds makes the application. But then it is a better chance of profitable compared to a Aileron. Nevertheless, as a way to gain some extra money along with such strategy of investment to consider the approaches with predicting stock market.

ksywki
Gość, 2005-10-06 14:43:17

ja bym postawił na kojota :)

hrhr
Gość, 2005-10-05 21:41:13

dobra nie gadam sam z soba nara kn4by ;)

Erni
Gość, 2005-10-05 21:40:26

Babcia!! i wszystko jasne :P:P

Pytanie dnia!!
Gość, 2005-10-05 21:38:13

Kto ma najglupsza ksywke w KSO mowa oczywiscie o seniorach... Słucham propozycji.

nie pojawil sie?
Gość, 2005-10-05 20:47:30

on pewnie ma ksywke Klepak bo tylko tak klepie i klepie :))

Gość, 2005-10-05 20:30:37

i co jakos się nie pojawiłeś !!

Gość, 2005-10-04 21:30:00

oczywisciew ze wpadne, sroda 18 ?!

Gość, 2005-10-04 21:16:32

jestes taki mądry przyjdz na trening do nas to i tobie jakis pseudonim wymyslimy!!! zapewne drewo

Igor-Rasiak
Gość, 2005-10-04 19:33:51

Igor to nasz ożarowskiRasiak, wiec i lależy mu sie jakies psełdo jak to miał miejsce z Rasiakiem-Rasialdo-Drewninho :)