KS Ożarowianka - Sparta Jazgarzew PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2005-06-13

2005-06-11 Sobota, Ożarów Maz.
KS Ożarowianka - Sparta Jazgarzew 3 : 2
Bramki dla Ożarowianki zdobyli: Artur Bieńko (1), Marek Ignaciuk (1), Maciek Jówko (1)

Ostatni mecz w tym sezonie piłkarze KS Ożarowianki rozegrali na własnym boisku ze Sparta Jazgarzew. Spotkanie rozpoczęło się nie najlepiej dla gospodarzy Ewidentny błąd sędziego, najpierw odgwizdany spalony, którego nie było (dwóch piłkarzy Ożarowianki za linią obrony nie uczestniczyło w akcji ). Marcin Zawadzki wbiegając z drugiej linii wychodził na czystą sytuację strzelecką, sędzia jednak widział to inaczej, zawodnik również widział to inaczej i „delikatnie” skomentował decyzje arbitra. Reakcja sędziego – czerwona kartka i gospodarze grają w dziesiątkę. Kolejny błąd arbitra, żółta kartka zdecydowanie by wystarczyła.
Goście, grając w przewadze, stwarzali spore zagrożenie pod bramką Ożarowianki, jednak dobra postawa bramkarza Pawła Kowalskiego uchroniła zespół przed stratą bramki. Ostatni kwadrans pierwszej połowy to pokaz skuteczności piłkarzy Ożarowianki, najpierw rzut karny pewnie zamieniony na bramkę przez Artura Bieńko. Następnie dwójkowa akcja napastników, Artur Bieńko ogrywa obrońców, wykłada piłkę Markowi Ignaciukowi i zrobiło się 2 : 0. Trzecia bramka padła po niesamowitej akcji Maćka Jówko, piękny rajd z połowy boiska, ogranie kilku obrońców, trochę szczęścia, odbita piłka wraca przed pole karne wprost pod nogi M. Jówko, strzał i GOL !!!. Ożarowianka prowadzi 3 : 0.
Euforia w drużynie gospodarzy trwa, tymczasem goście przeprowadzają szybką kontrę i strzelają kontaktową bramkę. Przerwa 3 : 1.

Początek drugiej połowy, również nie najlepszy w wykonaniu gospodarzy, proste błędy w obronie i przed utratą bramki ratuje raz słupek, raz obrońca wybijając piłkę z linii bramkowej.
Cała druga połowa to zaciekłe ataki gości, sporo sytuacji z których udało się wykorzystać tylko jedną i mecz zakończył się wynikiem 3 : 2 dla KS Ożarowianki.
Sezon zakończony ciekawym widowiskiem, dużo goli, pogoda (wyszło nawet słońce nad stadionem) dopisała, kibice jak zwykle średnio.
Po meczu zarówno kibice jak i piłkarze oraz działacze klubowi, w miłej atmosferze spożywali grill’owane specjały oraz napoje energetyczne :).

Gość, 2005-06-26 17:49:49

przeciwnicy graja w niebieskich kostiumach - jak się trochę przyjżysz to może uda ci się ich zobaczyć :-)))

nie ma przeciwników?
Gość, 2005-06-26 17:28:59

coś tu nie tak skoro niema tu zdjeć przeciwników

Jesteś boski!!
Gość, 2005-06-26 12:06:39

Bartus Dziudzi jesteś sliczny!!! Piekny i wogóle!! :):):)

przeciwnicy nie daja swoich zdjęć
Gość, 2005-06-15 15:01:59

niestety przeciwnicy nie robią zdjęć dla Portaliku więc ich nie ma tutaj :(

kliknij sobie "| Więcej zdjęć z meczu >> |" i tam jest jakaś fotka pokazujace przeciwników w akcji

zauważ
Gość, 2005-06-15 14:50:32

że ktoś umieścił tylko zdjęcia drużyny z ożarowa i wtedy kiedy opni mieli akcje... w sumie dobrze ale tez powinny byc zdjecia jakieś drużyny przeciwnej

Pic na wodę
Gość, 2005-06-15 11:01:58

sądząc po zdjęciach to wygrali bez bólu i na stojąco :((

kontaktowa bramka
Gość, 2005-06-14 16:05:34

Witam.
Jak widac kontaktowa bramka to rzecz wzgledna :)
Dla mnie to równiez taka, która daje druzynie nadzieje na zdobycie punktu(ow) w meczu.
Pozdrawiam
JJ

Kibic
Gość, 2005-06-14 13:06:34

Gratulacje KSO! za ten mecz oraz za caly sezon. Mam nadzieje ze w przyszlym sezonie powalczycie o cos wiecje niz srodek tabeli. Powodzenia :)

:/
Gość, 2005-06-14 13:03:42

Mam zastrzezenie do osoby ktora pisala ten opis meczu, kontaktowa bramka jest wtedy gdy druzyna przegrywajaca strzela bramke na ruznice 1 gola, np. na 2:3