KS Ożarowianka - Tur Jaktorów PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2005-05-22

2005-05-22 Sobota, Ożarów Maz.
KS Ożarowianka  - Tur Jaktorów 5 : 4
Bramki dla Ożarowianki zdobyli: Michał Fus (2), Adam Orlikowski (1), Artur Bieńko (1), Marcin Zawadzki (1)

Bardzo ciekawe spotkanie obejrzeli dzisiaj kibice piłkarscy w Ożarowie, na mecz z liderem swojej grupy Ligi Okręgowej przybyło sporo osób i co najważniejsze nie zawiedli się na postawie lokalnych piłkarzy. Takiego obrotu spraw na boisku nikt nie mógł przewidzieć, prawdziwy dramat z happy’endem :).

Pierwsza połowa zapowiadała rozgromienie lidera, zakończyła się wynikiem 3:0 dla gospodarzy. Pierwszą bramkę dla KSO zdobył Michał Fus po pięknym uderzeniu z ok. 18 metra, zaskoczony bramkarz był bez szans. Kolejne bramki w pierwszej połowie padały po strzałach grającego trenera Adam Orlikowski i napastnika Artura Bieńko.

Druga część spotkania rozpoczęła się tragicznie dla KSO, totalna zmiana ról, goście zaczęli rządzić i dzielić na boisku i po prostych błędach obrońców Ożarowianki piłkarze z Jaktorowa zdobyli 4 bramki. Szok na boisku, szok na trybunach …
Większość obserwujących mecz straciła już nadzieję na wywalczenie choćby jednego punktu, ale piłkarze nie zamierzali się poddawać i grali do końca.
Stan meczu 3:4 utrzymywał się do około 84 minuty, wtedy gospodarze przeprowadzili udaną akcję, którą zakończył po raz kolejny pięknym i mocnym strzałem z trudnej pozycji Michał Fus, doprowadzając do remisu … nadzieje odżyły :)
W tym momencie nie wiadomo było czy się cieszyć z jednego punktu czy martwić 4 bramkami straconymi w takim tempie. piłkarze sami rozwiązali ten problem :)
Chwila nie uwagi w doliczonym czasie gry obrońców Tura i skutecznym rajdem na bramkę przeciwnika przeprowadził Marcin Zawadzki strzelając zwycięską bramkę na minutę przed końcem spotkania. Szał na murawie, szał na trybunach ...

Dzięki walce do ostatniego gwizdka Ożarowianka zdobyła cenne 3 punkty w meczu z liderem swojej grupy Ligi Okręgowej. Nastroje wśród kibiców i piłkarzy były bardzo dobre i … czekamy na kolejne takie spotkania :) Duże brawa również dla publiczności, która miała swój udział w zwycięstwie.

Gość, 2005-05-26 20:43:42

Porównanie dobre, tylko mała różnica polega na tym, ze Milan nie wygrał a KSO tak, no i Tur nie miał...Dudka :)

WjK / Cuda się zdarzają wszędzie :)
Gość, 2005-05-26 11:04:59

Może porównanie nie najlepsze ale AC Milan prowadząc 3:0 w pierwszej połowie przegrał, ostatecznie, po dogrywce i rzutach karnych Puchar Europy. No, ale w bramce FC Liverpool. Nasz Dudek, mimo, że najpierw nawpuszczał goli, został bohaterem meczu po rzutach karnych :) Zobacz to w ONET.pl

Nastepny sezon?!
Gość, 2005-05-26 00:18:00

Panowie moze byscie pomysleli o jakis wzmocnieniach na przyszły sezon,bo widac ze jeszcze kilku ludzi i mozna powalczyc o awans :)

wyniki dotychczasowych meczów
Gość, 2005-05-23 22:21:31

SKARBCZYK KIBICA na stronce Ożarowianki w Portaliku

mecz nie był ustawiony
Gość, 2005-05-23 22:09:24

mam nadzieję że mecz nie był ustawiony tak jak inne opisane na stronie http://info.onet.pl/1101989,11,item.html ale było o.k. prawdziwy thriller

Wielkie emocje :D
Gość, 2005-05-23 21:59:14

no panowie,byłem na meczu i dawno takich emocji nie było na tym stadionie. ostatnie podobne to były na meczu o awans do okręgówki.wszyscy grali świetnie, oby tak dalej!!! jesce tylko kilka meczów!!! :D powodzenia KSO

Gratuluje Panowie... JaCo
Gość, 2005-05-23 20:50:12

Piękny emocjonujący mecz , każdy rozegrał dobry mecz , warto zwrócić uwage na młodych zawodników którzy robią duże postępy... Nasz napastnik IGOR także w pełni formy (piękna asysta), a to co zrobił w końcówce meczu Zawada zasługuje na uznanie (zachował zimną krew i z premedytacją pokonał bramkarza gości) Brawo dla Sąsiada . Gratuluje i życze dalszych sukcesów.. PozDro

Gość, 2005-05-23 17:24:06

Co za metamorfoza, jeszcze niedawno przegrywali ze wszystkimi teraz wygrywają nawet z liderem. Jakiś cud?!

SUUPEEER
Gość, 2005-05-23 16:56:07

Mecz jakiego chyba tutaj jeszcze nie było :) Najlepszy na placu Michał FUS,jego i Marcina Zawadzkiego bramki to niemal 1 liga! Przeciwnik wyraźnie lepszy jednak nie ma to jak taktyka! Powodzenia