Skra Obory - KS Ożarowianka 5 : 3 PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2005-04-24

2005-04-23 Sobota, Obory
Skra Obory - KS Ożarowianka    5 : 3

Bramki dla Ożarowianki: Paweł Piotrowski (2), Artur Bieńko (1).

Mecz , dla Ożarowianki, zaczął się fatalnie gdyż już w 1 minucie straciła bramkę. W przekroju całego spotkania zawodnicy zaprezentowali niezła grę, jednak - podobnie jak w ostatnich spotkaniach - zawiodła skuteczność!. Druga bramka dla gospodarzy padła po rzucie wolnym.

Przy stanie 2 : 0 piłkarze z Ożarowa zaczęli odrabiać straty, rzut rożny dla gości, piłka trafiła pod nogi Pawła Piotrowskiego który uderzył celnie strzelając pierwszą bramkę. Kolejne minuty spotkania to szybka wymiana ciosów, szybkie tempo gry owocowało kolejnymi bramkami. Drugą bramkę dla Ożarowianki również zdobył Paweł Piotrowski, który popisał się samotnym rajdem i celnym strzałem na bramkę przeciwnika. Trzecią bramkę zdobył Artur Bieńko, podanie od kolegi, krótki rajd i celny strzał.

Wszystko wyglądało bardzo pozytywnie, jednak to zawodnicy Skry strzelili dwie bramki więcej.

Gość, 2005-05-08 23:14:29

czy ty byku nie widzisz ze od 2 tygodni jest juz po meczu? zawsze jestes taki ... bystry? hehehe