Remis z Huraganem Wołomin PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2017-10-29
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Można czuć niedosyt po ostatnim gwizdku sędziego. W doliczonym czasie gry nasza drużyna miała dwie doskonałe sytuacje do zdobycia zwycięskiej bramki. 

Sezon: 2017 - 2018       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 13
KS Ożarowianka 2017-10-28, Ożarów Maz.
Sobota godz. 13:30
KS Ożarowianka - Huragan Wołomin
0 : 0
Widzów: około 70 osób
Pogoda: około 10'C
Huragan Wołomin

Kartki KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Bartosz Kwiatkowski
Zmiany KS Ożarowianka : 60' Michał Wiweger Łukasz Jarnicki, 80' Krzysztof Pikus Patryk Siekierko, 82' Tomasz Żebrowski Michał Ignaciuk
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Stefan Trawiński, Tomasz Żebrowski, Michał Wiweger, Dominik Trojanowski, Krzysztof Pikus, Bartosz Kwiatkowski, Rafał Kalbarczyk (K), Łukasz Jasiński, Paweł Jabłoński, Artur Dębiec Rezerwowi: Mateusz Baj, Michał Ignaciuk, Mateusz Kazimierczuk, Patryk Siekierko, Herbert Paszkowski, Łukasz Jarnicki
Zobacz:     WYNIKI 13 KOLEJKI        TABELE LIGI

Obie drużyny rozgrywały spotkanie w bardzo trudnych warunkach. Dosyć często przypadek decydował o tym jak dana akcja się rozwinie. Pierwsza połowa to przewaga drużyny gości, mieli sytuacje do zdobycie bramki. Nasza drużyna nastawiła się na grę z kontry, gdzie również mieliśmy okazję aby zdobyć bramkę. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się zbyt wiele. Bardzo dobrą zmianę dał Łukasz Jarnicki. To po faulu na nim jeden z obrońców otrzymał czerwoną kartkę w końcówce spotkania. Ożarowianka stworzyła sobie zdecydowanie więcej sytuacji w drugiej części gry. Dwa razy groźnie były po rzutach rożnych. Ale najlepsze okazje mieliśmy w doliczonym czasie gry. Zarówno Łukasz Jasiński jak i Paweł Jabłoński nie zdobyli bramki dającej nam 3 punkty. Kolejne spotkanie ze stołecznym Drukarzem w najbliższą sobotę. 
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat