Zwycięstwo na przełamanie PDF Drukuj E-mail
sobota, 2016-04-09
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
W spotkaniu tym można było zaobserwować inne ustawienie zespołu jak i pewne niespodzianki co do niektórych pozycji. Do bramki wskoczył Paweł Feliciak, na lewej obronie zagrał Michał Ignaciuk, natomiast najbardziej ofensywnym pomocnikiem był Artur Dębiec. Reszta raczej bez niespodzianki.

Sezon: 2015 - 2016       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 22
KS Ożarowianka 2016-04-09, Ożarów Maz.
Sobota godz. 12:00
KS Ożarowianka - Czarni Węgrów
2 : 0 (2 : 0)
Widzów: około 100 osób
Pogoda: około 10 'C

Bramki KS Ożarowianka : 10' Artur Dębiec, 18' Łukasz Jasiński
Zmiany KS Ożarowianka : 70' Michał Ignaciuk Dominik Midak, 80' Łukasz Jasiński Radosław Jankiewicz, 88' Paweł Jabłoński Mateusz Królak
Skład KS Ożarowianka : Paweł Feliciak, Bartosz Piec, Stefan Trawiński, Wiktor Żegliński, Krystian Lewandowski, Rafał Kalbarczyk (K), Łukasz Jasiński, Paweł Jabłoński, Michał Ignaciuk, Łukasz Frączek , Artur Dębiec Rezerwowi: Dominik Midak, Mateusz Królak, Radosław Jankiewicz, Dariusz Kosiński, Marek Ignaciuk
Zobacz:     WYNIKI 22 KOLEJKI        TABELE LIGI

Spotkanie z Czarnymi Węgrów zostało rozstrzygnięte w pierwszy 20 minutach spotkania. Już w 10 minucie po stałym fragmencie gry i dośrodkowaniu Pawła Jabłońskiego, Artur Dębiec minimalnie zmienił kierunek lotu piłki czym nie dał żadnych szans bramkarzowi drużyny przeciwnej. Druga bramka była autorstwa Łukasza Jasińskiego. Po bardzo ładnej i składnej akcji z prawej strony nasz napastnik musiał tylko dokładnie uderzyć, wyłożoną piłkę na 7 metrze. W pierwszej części gry goście praktycznie nie zagrażali naszej bramki. Pierwszy strzał oddali dopiero w 38 minucie. Natomiast pierwszy celny strzał oddali w 43 minucie, ale doskonale z tym strzałem poradził sobie Paweł Feliciak.

Druga część gry była bardziej spokojna. Goście próbowali zdobyć bramkę kontaktową, ale nie mieli ku temu klarownej sytuacji. Nasza drużyna kontrolowała przebieg spotkania, próbując podwyższyć wynik spotkania tak aby końcówka nie była nerwowa.

Widać było naszą przewagę w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Po 20 minutach spotkanie zostało zamknięte. W następnej kolejce czeka na nas dużo trudniejsze zadanie. Jedziemy do Łomianek aby potrzymać passę. Po tym spotkaniu nasza drużyna traci 4 punkty do lidera. Jeszcze wszystko jest możliwe w kwestii awansu.

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat