Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosenej PDF Drukuj E-mail
piątek, 2016-03-25
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Pierwszy raz w tej rundzie trener Piotr Michalski miał duży wybór. Po kontuzji wrócili Dominik Midak i Artur Dębiec. Natomiast trzech zawodników wróciło po odbyciu kary za kartki. W najbliższym tygodniu do normalnych treningów wraca Michał Ignaciuk.

Sezon: 2015 - 2016       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 20
KS Ożarowianka 2016-03-25, Ożarów Maz.
Piątek godz. 16:00
KS Ożarowianka - Naprzód Skórzec
1 : 0 (0 : 0)
Widzów: około 100
Pogoda: około 8' C

Bramki KS Ożarowianka : 65' Marcin Zawadzki
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Krystian Lewandowski Artur Dębiec, 46' Mateusz Królak Jakub Pastusiak, 46' Paweł Jabłoński Bartosz Kwiatkowski, 85' Jakub Pastusiak Dominik Midak
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Mateusz Królak, Stefan Trawiński, Marcin Zawadzki, Wiktor Żegliński, Bartosz Piec, Krystian Lewandowski, Rafał Kalbarczyk (K), Łukasz Jasiński, Paweł Jabłoński, Łukasz Frączek Rezerwowi: Paweł Feliciak, Artur Dębiec, Dominik Midak, Jakub Pastusiak, Radosław Jankiewicz, Bartłomiej Pomarański, Bartosz Kwiatkowski
Zobacz:     WYNIKI 20 KOLEJKI        TABELE LIGI


Skład Naprzodu Skórzec: Paweł Krawczyk, Łukasz Paciorek, Damian Chłopek, Łukasz Krasnodębski, Damian Świątek, Adam Chojecki (Radosław Całka), Paweł Marchel, Jarosław Kisiel, Piotr Skóra, Damian Księżopolski (Mateusz Kafara), Dorian Zając (Adrian Myrcha)

Żółte kartki: Damian Świątek, Radosław Całka, Adam Chojecki

Na początku spotkania drużyna gości stworzyła sobie kilka sytuacji. Natomiast nasza drużyna nie potrafiła stworzyć sobie klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Liczne próby kończyły się na obronie przeciwników bądź na niecelnym uderzeniu. W pierwszej części gry Naprzód Skórzec miał lepsze okazje do zdobycia bramki. Po przerwie trener Piotr Michalski zdecydował się na trzy zmiany. Druga część gry wyglądała zdecydowanie inaczej. Nasza drużyna stwarzała sobie dużo groźniejsze sytuacje natomiast tym razem goście mieli problemy ze stwarzaniem sytuacji. W 65 minucie gry doskonałe prostopadłe podanie Bartosza Kwiatkowskiego wykończył Marcin Zawadzki. W końcówce doskonałą okazję miał Artur Dębiec, który mógł odebrać chęci do gry zawodnikom ze Skórca. Niestety do końca spotkania mieliśmy nerwową atmosferę. Koniec końców odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w tej rundzie.

Już za tydzień bardzo ważny mecz z liderem, który ma 4 punkty przewagi nad KSO. W sobotę o godz. 11:00 rozpocznie się spotkanie z MKS Przasnysz.

Galeria zdjęć z meczu

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat