KS Ożarowianka - Sagita Warszawa 3 : 2 PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2004-10-10

Piłka nożna: KS Ożarowianka - Sagita Warszawa 3 : 2
Bramki dla Ożarowianki zdobył: Adam Orlikowski (3)

Zimno .... baaaardzo zimno :) ale dużo walki, ostra gra no i ... sporo żółtych kartek i czerwona (za 2 żółte dla Marcina Zawadzkiego). Dwa rzuty karne, oczywiście - jak to z karnymi bywa - problematyczne :)
Powrót do składu - trzeba przyznać, że w dużym stylu - Adama Orlikowskiego, trenera.
Goście prowadzili od 10 minuty 1 : 0. Trzy bramki grającego trenera, dwie w pierwszej połowie, trzecia (z karnego) w drugiej części meczu. 3 punkty dla "Ożarowianki" - pozytywnie ... baaardzo pozytywnie :)

Rocznik 90'    Przyszłość Włochy - KS Ożarowianka 3 : 5
Bramki dla Ożarowianki: Rafał michalski (2), Stefaniak grzegorz (2), Kwiatkowski Marcin (1)

FC Płochocin - Tajfun Brochów 4 : 0

Klub z Płochocina po ośmiu kolejkach jest liderem w grupie Warszawa I klasy B.

Dumny zapatrzony w siebie zawodnik Ożaro
Gość, 2004-10-12 21:32:46

Ale musisz sobie sam poszukac ligi która ciebie interesuje.
http://www.90minut.pl/liga.php?id=1398 (Tabela Ligi Okręgowej gdzie występuje Ożarowianka)pozdrawiam wszystkich naszych sympatyków...