Zwycięstwo U 12 w Brwinowie PDF Drukuj E-mail
sobota, 2014-05-31
PIŁKA NOŻNA - Orliki
Długo oczekiwany pierwszy mecz ligowy zespół 2002/03 rozegrał w Brwinowie. 15 minut gry przebiegło pod dyktando Naprzodu. Wynik 2:0 odzwierciedlał wydarzenia na boisku. Zagubieni nasi zawodnicy oraz zdecydowani, agresywni gospodarze. Z czasem nasi zawodnicy odzyskiwali pewność siebie i zaczęli przejmować inicjatywę. W 22 minucie Mikołaj Pal wykorzystał niezdecydowanie stoperów, zachował zimną krew i bardzo spokojnym lobem pokonał bramkarza. Od tego momentu KSO było zespołem lepszym. W 40 minucie profesorska akacja Adama Ziółkowskiego. Ze środka pola prostopadłym podaniem ( idealne tempo, miejsce podania ) uruchomił Pola, który po przyjęciu piłki technicznym strzałem daje remis. 8 minut później Kuba Dziubek strzałem z dystansu daje nam 3 punkty. Brawo za walkę i zaangażowanie szczególnie że odbywał się w ogromnym upale.