Zwycięstwo !!! PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2014-05-18
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Po raz pierwszy w tej rundzie w pierwszej jedenastce mogliśmy oglądać Krystiana Lewandowskiego oraz od 30 minuty Michała Ignaciuk, który problemy zdrowotne ma już za sobą.

Bramki KS Ożarowianka : 68' Łukasz Jasiński, 93' Paweł Jabłoński
Zmiany KS Ożarowianka : 31' Bartosz Piec Michał Ignaciuk, 46' Krystian Lewandowski Patryk Wasilewski, 60' Marcin Zawadzki Paweł Milankiewicz, 70' Maciek Soroka Paweł Jabłoński
Skład KS Ożarowianka : 1 Michał Kłusek, 18 Bartosz Piec, 22 Bartłomiej Sidorski, 21 Maciek Soroka, 5 Marcin Zawadzki, 7 Krystian Lewandowski, 15 Bartosz Kwiatkowski, 14 Rafał Kalbarczyk (K), 2 Krzysztof Kalbarczyk, 10 Łukasz Jasiński, 8 Artur Dębiec Rezerwowi: 12 Robert Chojecki, 99 Filip Błoński, 11 Paweł Jabłoński, 4 Patryk Wasilewski, 23 Paweł Milankiewicz, 16 Dominik Midak, 6 Michał Ignaciuk
Zobacz:     WYNIKI 28 KOLEJKI        TABELE LIGI

Pierwsza cześć meczu bez większej historii. Obie drużyny nie stworzyły groźnych sytuacji. Nasza drużyny stworzyła sobie dobra okazję w 17 minucie, ale strzał Marcina Zawadzkiego trafił w boczną siatkę. Natomiast drużyna gospodarzy najbliżej zdobycia bramki była w 28 minucie. Uderzenie jednego z zawodników z Grójca odbiło się od drugiego zawodnika i minimalnie piłka minęła naszą bramkę. W tej sytuacji nasz bramkarz nie miał by nic do powiedzenia.

Druga połowa spotkania w pełni wynagrodziła kibiców pierwszą cześć gry. Już po 4 minutach Łukasz Jasiński znalazł się w dobrej sytuacji ale jego strzał zdołał obronić bramkarz gospodarzy. W dalszej części spotkania dużo groźniejsza była nasza drużyna. W 60 minucie Paweł Milankiewicz strzela z ostrego kontra, ale i tym razem bramka nie padła. 2 minuty później z rzutu wolnego groźnie uderzał jeden z zawodników gospodarzy ale piłka minęła minimalnie słupek naszej bramki. W 68 minucie padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. Bartosz Kwiatkowski zagrał do Łukasza Jasińskiego, który wyprzedził obrońce Mazowsza i znalazł się w sytuacji sam na sam i zdobył pewnym strzałem bramkę. Po zdobytej bramce nasza drużyna kontrolowała spotkanie aż do feralnej 82 minuty. Po rzucie z autu jeden z naszych obrońców nie trafia w piłkę i jeden z zawodników Grójca nie ma problemu z umieszczeniem piłki w bramce. W końcówce spotkania zdecydowanie większą determinacją wykazała się nasza drużyna która stworzyła sobie kilka groźnych sytuacji. Natomiast drużyna Mazowsze była zadowolona z podziału punktów. W ostatnich minutach doskonałe okazję mieli Paweł Milankiewicz w 85 minucie i Paweł Jabłoński w 90 minucie. Gdy spotkanie dobiegało końca zwycięską bramkę zdobył Paweł Jabłoński po doskonałym podaniu Bartosz Kwiatkowskiego.

Po tym spotkaniu nasza drużyna awansowała na drugie miejsce w tabeli. Ożarowianka pokazała że ma charakter i że gra do końca. Następne spotkanie również rozgrywamy na wyjeździe. Tym razem udajemy się na boisko stołecznego Drukarza ( 24.05.2014 godz. 16:00 )