Sezon: 2013 - 2014       Liga: U-12 gr.VII       Kolejka: 7
1 : 0
KS Ożarowianka
Skład : Mikołaj Kaczmarczyk, Filip Chudzik, Jakub Maciejczuk, Bartosz Zawadzki, Bartosz Amerlik, Mikołaj Plichta, Adam Ziółkowski, Seweryn Bieniek, Jakub Dziubak (K), Radosław Gajcy, Mikołaj Pol
Zobacz:     WYNIKI 7 KOLEJKI        TABELE LIGI

Po długiej przerwie na boisko powrócił Pol Mikołaj. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Sytuacje do strzelenia gola stwarzali sobie jedni jak i drudzy. Druga połowa była prawie kopią pierwszej połówki ale to goście stworzyli groźną sytuację podbramkową, zza pola karnego uderzał zawodnik gości , parada bramkarza Kaczmarczyka, piłka wpada pod nogi jednego z obrońców i ten zamiast wybić piłkę zaczął kiwać się z zawodnikiem Znicza co skończyło się odebraniem piłki i strzałem zamienionym na gola. Ożarowianka miała jeszcze dwie 100 % sytuacje do strzelenia gola ale żadnej nie wykorzystała. Wynikiem 1:0 kończy się mecz. U-12 kończy rundę jesienną na 3 miejscu w tabeli ( 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki ).