Czarne Koszule w Ożarowie. PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2004-09-30

W środę 29.09.2004 r. na stadionie Ożarowianki o godzinie 17:45 odbył się sparing z drużyną - Polonia Warszawa rocznik 87'. Drużyna Ożarowianki grając w eksperymentalnym składzie poradziła sobie z warszawską młodzieżą i wygrała 2 : 1, choć po pierwszej połowie to goście prowadzili jedną bramką i mieli zdecydowaną przewagę.

KS Ożarowianka - Polonia Warszawa 87' 2:1
Bramki dla Ożarowianki strzelili : Artur Bieńko

W niedalekiej przyszłości ma się odbyć również mecz kontrolny z II drużyną seniorów Poloni Warszawa. Niezorientowanym przypominam, że Polonia Warszawa gra w polskiej ekstraklasie :)

Mecze rozegrane 25-26 września.

Druga porażka w tym sezonie ... z relacji jakie do nas dotarły wynika, że wynik wypaczył arbiter spotkania. Ukarał dwóch naszych piłkarzy czerwoną kartką za niesportowe zachowanie. Czerwone kartki otrzymali czołowi zawodnicy druzyny - Adam Orlikowski (grający trener) oraz Artur Bieńko. Pierwsze wykluczenie nastąpiło już w 20 minucie meczu, trener musiał opuścić plac gry, natomiast napastnik A.Bieńko dostał kartkę będąc już poza boiskiem.

KALBARCZYK Przemysław

FC Płochocin - Tur Jaktorów II 3 : 0 (walkower)

Gość, 2004-09-27 18:04:01

Ludzie powinniśmy jakoś zachęcać żeby ludzie przychodzili na Ożarowianke trzeba jakieś piosenki powymyslać albo jakieś oprawy porobić to i na trybunach będzie więcej osób i Ożarowianka bedzie wygrywała pomyślcie