Sezon: 2013 - 2014       Liga: U-14 gr. IV       Kolejka: 6

Bramki KS Ożarowianka : 15' Marcin B±k, 56' Arkadiusz Tor
Zmiany KS Ożarowianka : 43' Kacper Bujnik Michał Piestrzyński, 50' Dominik Bujnik Aleksander G±siorowski, 55' Sebastian Nosarzewski Kamil Gołębiewski, 60' Jakub Kulicki Kamil Musiał
Skład KS Ożarowianka : Jakub Jaczyński, Dominik Bujnik, Patryk JóĽwiak, Marcin B±k, Batory Bartosz, Maciej Modzelewski, Arkadiusz Tor, Charlak Daniel, Jakub Kulicki, Kacper Bujnik, Sebastian Nosarzewski Rezerwowi: Kamil Musiał, Kamil Gołębiewski, Aleksander G±siorowski, Michał Piestrzyński
Zobacz:     WYNIKI 6 KOLEJKI        TABELE LIGI

05 paĽdziernika drużyna U14 grała z Pogoni± Grodzisk Maz. Mecz lidera z vice liderem naszej grupy zapowiadał się bardzo ciekawie i rzeczywi¶cie momentami taki był. Po 20 min prowadzili¶my 1-0 po błędzie bramkarza gospodarzy. Zagrali¶my kilka ciekawych akcji i mogli¶my strzelić drug± bramkę, w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Maciek Modzelewski.Jednak po kilku indywidualnych błędach do przerwy przegrywali¶my 3-1. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie.Gra była wyrównana lecz bardzo dobrze wyszkolona technicznie drużyna gospodarzy stwarzała więcej sytuacji pod nasz± bramk± i po dwóch golach Pogoni i bramce Arka Tora mecz zakończył się wynikiem 5-2.