Podział punktów dwóch niepokonanych drużyn PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2013-09-30
W pierwszym składzie brakowało jak dotąd podstawowego zawodnika od początku sezonu Dariusza Kosińskiego. Tym samym po raz pierwszy w tym sezonie Damian Borowiec wyszedł w podstawowej jedenastce. Również w formacji ofensywnej doszło do jednej zmiany, za Michała Ocipkę do składu wskoczył Paweł Jabłoński.

Bramki KS Ożarowianka : 48' Kamil Melich
Zmiany KS Ożarowianka : 60' Kamil Melich Michał Ocipka, 60' Paweł Jabłoński Łukasz Jasiński, 70' Damian Borowiec Bartłomiej Pomarański, 77' Maciek Soroka Paweł Radzikowski
Skład KS Ożarowianka : 1 Michał Kłusek, 21 Maciek Soroka, 9 Kamil Melich, 23 Paweł Milankiewicz, 15 Bartosz Kwiatkowski, 11 Paweł Jabłoński, 16 Bartosz Piec, 77 Damian Borowiec, 14 Rafał Kalbarczyk (K), 2 Krzysztof Kalbarczyk, 6 Michał Ignaciuk Rezerwowi: 12 Robert Chojecki, 13 Marek Ignaciuk, 10 Łukasz Jasiński, 79 Michał Ocipka, 22 Bartłomiej Sidorski, 28 Bartłomiej Pomarański, 8 Paweł Radzikowski
Zobacz:     WYNIKI 11 KOLEJKI        TABELE LIGI

Pierwsza połowa spotkania toczyła się zdecydowanie pod dyktando naszego zespołu. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania ale zbyt dużo sytuacji w tej części gry sobie nie stworzyliśmy. Pierwszą okazję do zdobycia bramki mieliśmy już w 6 minucie. Dokładne podanie dostał Bartosz Kwiatkowski ale szybszy okazał się bramkarz drużyny gości, przy wybitej piłce jako pierwszy znalazł się Paweł Jabłoński ale jego uderzenie zostało zablokowane. Po rzucie rożnym Michał Ignaciuk i Paweł Jabłoński próbowali zdobyć bramkę. Niestety obie próby okazały się nieskuteczne. 4 minuty później indywidualna akcja Pawła Jabłońskiego przysporzyła sporo kłopotów linii defensywnej z Grójca, niestety ostatnie kluczowe podanie nie dotarło do adresata, piłka wybita została na rzut rożny, z którego nic nie wynikło. Na kolejną okazję przyszło nam czekać pół godziny. Po kolejnym rzucie rożnym szczęścia próbował Kamil Melich ale jego strzał powędrował nad bramką Mazowsza. Zespół gości stworzył dwie groźne sytuacje. Pierwsze miała miejsce w 8 minucie, ale strzał jaki oddał jeden z zawodników powędrował nad naszą bramką. Druga sytuacja była dużo groźniejsza. Po rzucie rożnym w idealnej sytuacji znalazł się jeden z zawodników Grójca, ale jego strzał głową był oddany w środek bramki co nie stworzyło większego problemu naszemu bramkarzowi.

Druga część zaczęła się fantastycznie dla naszego zespołu. Już 3 minuty po rozpoczęciu spotkania wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Kamila Melicha. Idealnym podaniem obsłużył go Rafał Kalbarczyk, natomiast nasz napastnik ładnym lobikiem nie dał większych szans bramkarzowi z Grójca. Po kolejnych dwóch minutach nasza drużyna grała z przewagą jednego zawodnika. Czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Mazowsza za zagranie ręką za polem karnym w stuprocentowej sytuacji. Niestety po 10 minutach gry goście doprowadzili do remisu. Po jednym z wielu stałych fragmentów gry zdobyli bramkę wyrównującą. Jeden z zawodników Grójca zagrał piłkę na krótki słupek, napastnik zmienił tor lotu piłki nie dając szans naszemu bramkarzowi. Nasza drużyna próbowała szybko odpowiedzieć i po dobrze rozegranej kontrze między Bartoszem Kwiatkowskim, Michałem Ocipką a Pawłem Milankiewiczem, ale strzał oddany przez Pawła bramkarz wybił na rzut rożny. W 67 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się jeden z zawodników z Grójca, na nasze szczęście to uderzenie wylądowało na spojeniu naszej bramki. To była ostatnia dogodna sytuacja do strzelenia bramki przez Mazowsze. Kolejne sytuacje stwarzali sobie już tylko nasi zawodnicy i to w końcówce spotkania. W 86 minucie groźnie w kierunku długiego słupka uderzał Paweł Milankiewicz. W 89 dobre uderzenie Rafała Kalbarczyka w niewiarygodny sposób obronił rezerwowy bramkarz z Mazowsze. I ostatnia sytuacja miała miejsce w 92 minucie, po rzucie rożnym wywalczonym przez Pawła Milankiewicza, niedokładnie uderzał Michał Ignaciuk w dogodnej sytuacji.

Po tym spotkaniu w dalszym ciągu mamy dwie drużyny bez porażki w naszej lidze. Kolejne spotkanie będzie rozegrane w ramach Pucharu Polski w środę z Zaborowianką Zaborów o godz. 15:30, natomiast w kolejnym spotkaniu ligowym będziemy podejmować Drukarz Warszawa w sobotę 5 X o godz. 15:30.

P.s. 2013.10.02 Zaborowianka Zaborów - Ożarowianka Ożarów 0:7