Inauguracja IV ligi PDF Drukuj E-mail
sobota, 2013-08-10
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 3

Przed rozpoczęciem spotkania został wręczony puchar za awans do IV ligi przez przedstawiciela Zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej (MZPN).

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej dla Klubu Sportowego Ożarowianka Ożarów Mazowiecki za awans do IV ligi.  Puchar został wręczony  podczas meczu inaugurującego sezon 2013/2014 piłkarzom KSO na stadionie w Ożarowie Mazowieckim przed spotkaniem pomiędzy Ożarowianką i zespołem Orzeł Wierzbica, w piątek 9 sierpnia 2013 roku.

Kartki KS Ożarowianka : 61' Bartosz Piec
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Paweł Radzikowski Kamil Melich, 65' Rafał Kalbarczyk Krystian Lewandowski, 75' Paweł Jabłoński Filip Błoński
Skład KS Ożarowianka : 1 Michał Kłusek, 28 Bartłomiej Pomarański, 23 Paweł Milankiewicz, 21 Maciek Soroka, 20 Dariusz Kosiński, 18 Bartosz Piec, 15 Bartosz Kwiatkowski, 14 Rafał Kalbarczyk (K), 11 Paweł Jabłoński, 8 Paweł Radzikowski, 2 Krzysztof Kalbarczyk Rezerwowi: 3 Mateusz Lewandowski, 7 Krystian Lewandowski, 9 Kamil Melich, 12 Robert Chojecki, 13 Marek Ignaciuk, 16 Dominik Midak, 99 Filip Błoński
Zobacz:     WYNIKI 1 KOLEJKI        TABELE LIGI

Na pierwsze spotkanie w sezonie zostało powołanych 4 nowych zawodników, w tym dwóch, którzy zagrali od pierwszej minuty - Dariusz Kosiński oraz Paweł Milankiewicz. Pozostali to Filip Błoński oraz Dominik Midak.

Spotkanie mogło się rozpocząć w cudowny sposób. Już po 3 minutach nasza drużyna powinna prowadzić 2:0, ale w 1 minucie po doskonałej akcji indywidualnej Pawła Jabłońskiego oraz dograniu piłki w pole karne, w dobrej sytuacji znalazł się Paweł Milankiewicz, następnie Bartosz Kwiatkowski i obaj nie potrafili wykorzystać okazji do zdobycia gola. W 3 minucie, po faulu na Krzysztofie Kalbarczyku, mieliśmy rzut karny, którego nie potrafił zamienić na bramkę Rafał Kalbarczyk. W 11 minucie w  dogodnej sytuacji znalazł się Bartosz Kwiatkowski. Chwila zawahania zaważyła na tym, że nie zdobyliśmy bramki. Po tym zdarzeniu gra zdecydowanie się wyrównała i do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Orła Wierzbicy. Pierwszą dogodną sytuację goście mieli w 13 minucie gdzie po szybkiej kontrze i dośrodkowaniu w dobrej sytuacji znalazł się napastnik gości. Jego uderzenie minimalnie minęło naszą bramkę. Kolejna sytuacja miała miejsce 4 minuty później, kiedy to po rzucie rożnym uderzał obrońca gości a piłka trafiła w poprzeczkę. Po pół godzinie gry, trzecią i prawdopodobnie najlepszą okazję zmarnowali zawodnicy z Wierzbicy. W sytuacji sam na sam lobem próbował pokonać naszego bramkarza jeden z piłkarzy gości. Piłka minęła o centymetry naszą bramkę, a w tej sytuacji mieliśmy dużo szczęścia. Dwie ostatnie sytuacje godne odnotowania były z udziałem Pawła Milankiewicza. Pierwsza - w 35 minucie po przechwycie Bartłomieja Pomarańskiego nasz napastnik niepotrzebnie uderzał na bramkę przeciwników w sytuacji gdzie wychodziliśmy z przewagą dwóch zawodników. Sześć minut później, w sytuacji sam na sam znalazł się ten sam zawodnik, ale jego strzał minął minimalnie długi róg bramki.