Minimalne zwycięstwo w Teresinie PDF Drukuj E-mail
środa, 2013-06-12
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

Sezon: 2012 - 2013       Liga: Liga Okręgowa Grupa II       Kolejka: 17
2013-05-08, Teresin
środa
KS Teresin - KS Ożarowianka
0 : 1
Widzów: 50
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : 27' Rafał Kalbarczyk
Kartki KS Ożarowianka : 25' Krzysztof Kalbarczyk, 34' Bartosz Kwiatkowski, 80' Krzysztof Kalbarczyk, 80' Krzysztof Kalbarczyk
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Marek Ignaciuk Maciek Soroka, 46' Paweł Radzikowski Kamil Melich
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Bartłomiej Pomarański, Marek Ignaciuk, Krzysztof Kalbarczyk, Bartłomiej Sidorski, Paweł Radzikowski, Rafał Kalbarczyk (K), Krystian Lewandowski, Damian Borowiec, Bartosz Kwiatkowski, Łukasz Jasiński Rezerwowi: Maciek Soroka, Kamil Melich, Robert Chojecki
Zobacz:     WYNIKI 17 KOLEJKI        TABELE LIGI


Mecz odbywał się w ciężkich warunkach jakie zastaliśmy na boisku w Teresinie. Długa trawa nie pozwalała nam zaprezentować gry do której nasi zawodnicy zdążyli przyzwyczaić kibiców. To spotkanie należało wygrać głównie dzięki ambicji i nie odpuszczaniu w żadnej sytuacji. Pierwsza część spotkania to głównie walka w środkowej części boiska i dużo stałych fragmentów gry z jednej jak i drugiej strony boiska. W tej części gry nasza drużyna miała dwie dobre sytuacje, których nie potrafiła wykorzystać. Dopiero bezpośredni strzał Rafała Kalbarczyka z rzutu wolnego z okolic 35 metra dał nam prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy znakomitej okazji nie wykorzystał były zawodnik Ożarowianki Grzegorz Węsek, który znalazł się w sytuacji sam na sam po błędzie jednego z naszych obrońców. Należy również wspomnieć że nasza drużyna grała od 32 minuty z przewagą jednego zawodnika.

Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Dużo walki i stałych fragmentów gry. Im bliżej końca spotkania tym drużyna gospodarzy bardziej ryzykowała w celu wyrównania stanu meczu. W tym momencie nasz zespół miał kilka okazji do wyprowadzenia groźnych kontr. Niestety żadna z nich nie została zamieniona na bramkę. Wynik meczu mógł podwyższyć Rafał Kalbarczyk w 75 minucie ale nie wykorzystał rzutu karnego. Niewykorzystanie tej sytuacji pobudziło bardziej gospodarzy którzy z większa ambicją ruszyli na naszą bramkę. Po drugiej żółtej kartce i w konsekwencji czerwonej dla Krzysztofa Kalbarczyka po jednej i drugiej stronie było po 10 zawodników i znacznie więcej miejsca na boisku. Na szczęście udało się naszej drużynie dowieść korzystny rezultat do końca.

Napisz komentarz
Tytuł opinii:
Podpis autora:
Email AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose ListMiasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat