U-13 raport kwietnia PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2013-05-02
PIŁKA NOŻNA - Młodziki

Drużyna rocznika 2000 rozpoczęła runde wiosenną od rozegrania trzech  meczów w ciągu 7 dni. W pierwszym meczu ulegliśmy ekpie z Raszyna 5-0 (2-0).Jest  to jedna z najlepszych drużyn w naszej lidze. Przewyższali nas umiejętnościami indywidualnymi co zdecydowanie przełożyło się na wynik.Mimo tego momentami prowdziliśmy wyrównaną walkę i szkoda że nie udało nam się wykorzystać stworzonych sytuacji w tym rzutu karnego. Bramka honorowa nam się należałą za zaangażowanie i walkę do końca.

W drugim  meczu  podejmowaliśmy KS Teresin.Po  bardzo dobrej grze  zwyciężliśmy 8-0.W  tym  meczu z kolei my przewyższaliśmy  przeciwnika o  klasę,cały mecz naciskając i  prowadząc grę od pierwszej do  ostatniej minuty.Na  szczególne słowa pochwały  zasługuje strzelec 3 bramek  Maciek  Modzelewski,strzelec dwoch Bartek Batory, świetnie asystujący Oliwier Kulisz( 3  asysty) i cała linia obrony.Nasz  tygodniowy  maraton kończył mecz z  Partzynetem Leszno .Drużyną która ograła nas  w  kilku  ostatnich spotkaniach. Do  meczu podeszliśmy bardzo zmotywawni.
Chłopcy walczyli o każdą piłkę prezentując  nie spotykany dotąd upór i ambicję. Dzięki  naszej waleczności do przerwy  prowadziliśmy 2-1 a mecz ostatecznie  zremisowaliśmy 2-2. Badzo dobre zawody  rozegrali strzelcy bramek Arek Tor i Marcin Bąk, jednak nie sposób nie  pochwalić całej ekipy która sukcesywnie od pierwszej do ostatniej minuty pracowała na dobry wynik.