Mamy lidera PDF Drukuj E-mail
środa, 2012-09-26
Kolejnym przeciwnikiem rezerw Ożarowianki była drużyna rezerw Milana Milanówek zajmujący przed meczem 5 miejsce w tabeli i niepokonani u siebie. Początek meczu to próby narzucenia swojego stylu gry i 21 minucie w  dość nie pozornej akcji przed polem karnym sfaulowany  zostaje Pech Mateusz a rzut wolny z bezpośredniego strzału na bramkę zamienia Smoliński Wojciech. Ta bramka ustawiła spotkanie. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat co chwile posyłali piłkę w pole bramkowe co nie przynosiło im żadnych korzyści a drużyna Ożarowianki bardzo groźnie kontratakowała i taki kontratak  w 30 minucie zakończył się drugą bramką Pech Mateusz zagrywa piłkę przed szesnastkę a Smoliński Wojciech strzałem lewą nogą w długi róg nie daje szans bramkarzowi Gospodarzy. Przy stanie 2:0 gospodarze z jeszcze większą furią rzucili się do ataku i po jednym z nich w 37 minucie i strzale z głowy zdobywają kontaktową bramkę.
Kolejne zwycięstwo II drużyny.
Skład:
Toruszewski Michał, Jarczewski Kamil( od 65 min Janczyński Jacek), Lewandowski Mateusz, Ignaciuk Marek, Kamiński Paweł, Łupiński Piotr, Smoliński Wojciech, Grabarczyk Adam, Jówko Maciej(od 65 min Kwiatkowski Dominik), Pech Mateusz, Kalbarczyk Przemek(od 46 min Dobosh Oleksandr).
Bramki: Smoliński Wojciech 22 i 30 min., samobójcza  41 min., Pech Mateusz 61 min. Radość Gospodarzy nie trwała długo po kolejnej kontrze w 41 minucie Przemysław Kalbarczyk posyła piłkę wzdłuż bramki a środkowy
obrońca Gospodarzy wbija sobie bramkę samobójczą. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:1. W drugiej połowie w miejsce Przemka Kalbarczyka wchodzi Dobosh Oleksandr (Sasza) ze świeżymi siłami Ożarowianka atakuje bramkę Gospodarzy, którzy umiejętnie się bronią lub sędzia za każdym razem przerywał akcje odgwizdując „problematyczne” spalone. W 61 minucie sędzia już nie przerywa akcji spalonym i najlepszy napastnik Ożarowianki Pech Mateusz
(Pesiu) zdobywa swoja 5 bramkę w 5 meczu. Przy 4:1 Ożarowianka trochę odpuściła a Gospodarze zdobyli jeszcze 2 bramki, chociaż przy lepszej skuteczności Ożarowianki wynik powinien być o kilka bramek wyższy. Po 5 meczach Ożarowianka z 13 punktami zajmuje 1 miejsce.