Wyniki U12 i U13 PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2012-09-18
PIŁKA NOŻNA - Orliki
Teresin – Ożarowianka 1:3
Drużyna KS Ożarowianki rocznika 2000 zainaugurowała rozgrywki ligowe. Niestety podczas okresu przygotowawczego na obozie w Ustce z różnych powodów  trener mógł skorzystać tylko z …3 zawodników tego rocznika! W takich warunkach trudno o wypracowanie formy. Widać było to na boisku.
 W bólach rodziła się pierwsza wygrana w tym sezonie. Ożarowianka objęła szybko prowadzenie już w 4 minucie po strzale z dystansu Bartka Batorego jednak gospodarze szybko doprowadzili do wyrównania. Taki wynik utrzymywał się do 50 minuty kiedy to na 10 minut przed końcem meczu swoją pierwszą bramkę w barwach Ożarowianki zdobył Kuba Kulicki po dośrodkowaniu Oliwiera Kulisza. Tuż przed końcem bramkę dorzucił jeszcze Maciek Modzelewski i wynik końcowy brzmiał 1:3 dla Ożarowianki.
Jednak nie jest to dobry prognostyk na przyszłość gdyż poprzednie 2 wyniki z tą drużyną były zdecydowanie lepsze na naszą korzyść.

U-12
8.09
Gosir Babice – Ożarowianka 4:0
Drużyna KS Ożarowianki rocznika 2001 zainaugurowała rozgrywki ligowe. W pierwszym meczu przyszło zmierzyć się z dobrze znanym przeciwnikiem, który w przerwie miedzy rozgrywkami  zmienił nazwę z UKS Borzęcin na GOSiR Babice.
Po zaciętej walce i bardzo ambitnej postawie Ożarowianki do 55 minuty wynik brzmiał 1:0 dla Babic. Jednak w ostatnich 5 minutach większym doświadczeniem wykazali się przeciwnicy wygrywając ostatecznie 4:0. Jest to jednak dobry prognostyk i widać duży postęp naszych zawodników gdyż dwa poprzednie wyniki z tą drużyną brzmiały 9:1 i 10:0!
16.09
Ożarowianka – Znicz 2:6
Od mocnego uderzenia rozpoczęła mecz drużyna Ożarowianki ze Zniczem. Już w pierwszej minucie meczu bramkę zdobył Michał Piestrzyński po podaniu i wcześniejszym odebraniu jej przeciwnikom przez Kacpra Bujnika.  Póżniej zgodnie z przewidywaniami inicjatywę przejęła dłużej trenująca od naszej drużyna Znicz Pruszków. Do przerwy pewnie strzeliła 4 bramki. Po przerwie bramkę dla nas z rzutu wolnego zdobył Sebastian Nosarzewski a wynik końcowy brzmiał 2:6.
Po meczu całą naszą drużynę chwalił trener Znicza Pan Dariusz Zieliński – „Bardzo duży postęp zrobiliście, Gratuluję.”
–Dziękujemy Panie Darku, będziemy nadal sumiennie trenować, bo widać efekty.