Sukcesy B klasy PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2012-09-13
W czwartkowe popołudnie naprzeciwko siebie stanęły rezerwy Płochocina oraz Ożarowianki. Początek meczu to wyrównana walka. W 20 minucie gospodarze wywalczyli rzut karny którego nie wykorzystali a już pod koniec pierwszej polowy meczu sytuacja uległa diametralnej zmianie dwóch zawodników gospodarzy otrzymało czerwone kartki i od tego momentu gospodarze grając w dziewięciu całkowicie cofnęli się do obrony. W drugiej połowie grający w przewadze zawodnicy Ożarowianki opanowali całkowicie sytuacje na boisku stwarzając co chwile groźne sytuacje po jednej z nich w 65 minucie Pech Mateusz wyprowadza Ożarowiankę na prowadzenie a w 75 Jaczyński Jacek ustala wynik na 2:0. Pomimo kilku doskonałych stu procentowych sytuacji wynik nie uległ  już zmianie.

Składy:
Toruszewski Michał, Smoliński Wojciech, Strzelecki Piotr, Grabarczyk Adam, Dobosh Oleksandr ( od 46 min Jaczyńskli Jacek), Lewandowski Mateusz (od 65 min Gąszcz Marcin), Jezierski Jakub (od 46 min Kwiatkowski Dominik ),Łupiński Piotr, Ignaciuk Marek, Jarczewski Kamil (od 46 min Stefaniak Grzegorz)

Kolejne zwycięstwo Ożarowianki II

Skład:
Toruszewski Michał, Strzelecki Piotr, Jarczewski Kamil, Jówko Maciej, Jezierski Jakub, Jaczyński Jacek (od 46 min Hejduk Sebastian), Łupiński Piotr, Lewandowski Mateusz, Gąszcz Marcin, Kwiatkowski Dominik (od 46 min Stefaniak Grzegorz)Pech Mateusz.

Po wyjazdowym zwycięstwie w Płochocinie kolejną drużyną która musiała uznać wyższość piłkarzy rezerw Ożarowianki byli gracze z Prac Małych którzy do tej pory ponieśli dwie porażki. Od początku meczu było widać różnice w grze goście byli przy piłce i ciągle atakowali a gospodarze w obronie i tylko od czasu do czasu kontratakowali. Pierwsza  połowa zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej obraz gry się nie zmienił ciągłe ataki Ożarowianki i obrona Gospodarzy. W 60 minucie po jednej z nielicznych kontr i błędzie środkowych pomocników Gospodarze zdobywają pierwsi bramkę. Jednak już w 65 minucie Pech Mateusz wyrównuje i gdy wydawało się ze worek z bramkami się otworzył Gospodarze w 70 minucie po rzucie wolnym w odległości  40 metrów  od bramki i dośrodkowaniu zdobywają drugą bramkę. Jednak jak w przypadku pierwszej bramki Gospodarze tylko 5 minut cieszyli się z prowadzenia w 75 minucie Jezierski Jakub wyrównuje a już trzy minuty później dzięki główce Stefaniaka  Grzegorza  Ożarowianka obejmuje prowadzenie. Gospodarze rzucili się wtedy do chaotycznych ataków co dało Ożarowiance kilka grożnych ataków niestety zawiodła skuteczność. Dzięki temu zwycięstwu piłkarze Ożarowianki umocnili się w górnej części tabeli.