Łucznicy na medal PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2012-09-11
ŁUCZNICTWO - Informacje
W dniach 20-22.07.2012 r. odbyła się w Krakowie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w której startowały nasze dwie zawodniczki. Niestety dziewczyny mimo dobrego startu nie miały szczęścia w eliminacjach i zajęły odpowiednio: Katarzyna Bińkowska 37 miejsce po pojedynku z zawodniczką Łucznika Żywiec i  Katarzyna Wrzodak 48 miejsce na 58 zawodniczek biorących udział w zawodach.
W dniach 9-10.08 nasi zawodnicy brali udział w Międzynarodowym Memoriale Ireny Szydłowskiej na Warszawskim Drukarzu.
Michał Patrzałek ze względu na awarię sprzętu został sklasyfikowany dopiero na miejscu 33. Adrianna Trojan próbując swoich sił w kategorii seniorek zajęła miejsce 18.
Wspaniałe informacje dotarły do nas z Teresina, gdzie w pięknym słońcu w przedostatni weekend wakacji (18-19.08) rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Weteranów. Tym razem na starcie stanęło 87 osób w kategoriach powyżej 40 roku życia. Nasi zawodnicy Leon Bulik (+70) i Krzysztof Trzaskowski (+60) zajęli po zaciętych bojach obaj 3 miejsca. Do zdobycia złotego medalu w obu przypadkach zabrakło sportowego szczęścia. Może uda się to za rok. Tym czasem mamy dwóch II Vice-Mistrzów Polski.