Wysoka wygrana PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2012-09-03
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 2
W 3 kolejce, drużyna Ożarowianki udała się do pobliskich Zielonek na kolejny mecz Ligi Okręgowej. Spoglądając na tabelę, można było przewidywać łatwe zwycięstwo gości, ale ostatni mecz pokazał, że nie ma łatwych spotkań, a na każde zwycięstwo trzeba na boisku solidnie zapracować.

KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : 8' Kamil Melich, 18' Kamil Melich, 28' Bartosz Piec, 42' Paweł Jabłoński, 50' Łukasz Jasiński, 58' Łukasz Jasiński, 70' Krzysztof Kalbarczyk
Kartki KS Ożarowianka : 55' Krzysztof Kalbarczyk
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Bartłomiej Sidorski Mateusz Lewandowski, 46' Paweł Radzikowski Kamil Komorowski, 46' Paweł Jabłoński Bartosz Kwiatkowski, 60' Maciek Soroka Piotr Bartosiak
Skład KS Ożarowianka : Piotr Staniak, Kamil Melich, Paweł Jabłoński, Damian Borowiec, Paweł Radzikowski, Maciek Soroka, Łukasz Jasiński, Rafał Kalbarczyk (K), Krzysztof Kalbarczyk, Bartłomiej Sidorski, Bartosz Piec Rezerwowi: Bartosz Kwiatkowski, Mateusz Lewandowski, Piotr Bartosiak, Michał Kłusek, Kamil Komorowski
Zobacz:     WYNIKI 3 KOLEJKI        TABELE LIGI

Od początku meczu drużyna gości starała się przejąć inicjatywę, ale to jednak gospodarze, po niedokładnym wybyciu piłki przez stopera Ożarowianki, oddali pierwszy strzał. Na szczęście uderzenie było niecelne. Pare minut później w bardzo podobnej sytuacji, po błędzie obrońców, ponownie napastnik z Zielonek przestrzelił.
Napastnicy Ożarowianki byli bardziej skuteczni. Już w 8 minucie, Kamil Melich otrzymał podanie ze środka pola, wyprzedził obrońcę i strzałem obok bramkarza wyprowadził Ożarowiankę na prowadzenie. 10 minut później Kamil podwoił swoją zdobycz bramkową, kiedy po wyłożeniu piłki przez Pawła Jabłońskiego, dostawił nogę i skierował futbolówkę do pustej bramki. Szybko stracone bramki podziałały bardzo negatywnie na zawodników gospodarzy, gdyż po kolejnych błędach obrony, swoje sytuacje mieli zawodnicy Ożarowianki, ale dwukrotnie zawodziła skuteczność. W 28 minucie pierwszej połowy, po wrzutce z rzutu rożnego kapitana przyjezdnych, mocnym strzałem pod poprzeczkę bramki popisał się Bartosz Piec i nie dał szans bramkarzowi. Pod koniec pierwszej części spotkania, swoją bramkę zdobył drugi napastnik naszej drużyny, Paweł Jabłoński. Otrzymał on, prostopadłe podanie ze środka pola, ograł stopera gości i uderzeniem między nogami bramkarza, podwyższył wynik. Do szatni drużyna Ożarowianki schodziła z czterobramkową przewagą.

W przerwie trenet Piotr Michalski dokonał trzech zmian. Na ławce usiedli Paweł Radzikowski , Paweł Jabłoński  i Bartosz Sidorski, a na placu gry zameldowali się Kamil Komorowski , Bartosz Kwiatkowski i Mateusz Lewandowski.

Druga połowa meczu, była już totalną dominacją drużyny Ożarowianki, dała popis gry zespołowej i nie dawała nawet na moment odetchnąć drużynie Naprzodu. Już po paru minutach sytuację do strzelenia bramki miał Łukasz Jasiński, ale za lekkie uderzenie wybronił wychodzący bramkarz. Dosłownie po chwili, skrzydłowy Ożarowianki zrehabilitował się i po podaniu Bartosza Kwiatkowskiego umieścił piłkę w bramce. Po kolejnych 8 minutach, było już 6-0. Kolejna fantastycznie rozegrana akcja i ponownie Łukasz Jasiński, uderzeniem po długim rogu, zdobywa bramkę. Następne minuty to spokojna gra gości, duża liczba podań w środku pola i groźne ataki. W 60 minucie meczu, na boisku pojawił się kolejny debiutant w zespole Ożarowianki czyli Piotr Bartosiak. W 70 minucie, Krzysztof Kalbarczyk zdobył ostatnią bramkę dla KSO tego dnia. Po kolejnym rozegraniu piłki w stylu Barcelony, naszemu obrońcy wystarczyło jedynie dołożyć nogę i skierować piłkę obok bezradnego bramkarza. Ostatnie 20 minut spotkania minęło na spokojnym rozgrywaniu piłki i wyraźnym zwolnieniu tempa gry. Jednak pare minut przed ostatnim gwizdkiem, po rzucie wolnym wykonywanym z okolic połowy boiska, błąd popełnił bramkarz Ożarowianki i dzięki temu gospodarze zdobyli honorową bramkę.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 7-1, dzięki czemu Ożarowianka objęła prowadzenie w Lidze Okręgowej lepszym bilansem bramek niż Perła Złotokłos i GLKS Nadarzyn. Już w środę o 17, drużyna z Ożarowa na własnym boisku podejmie drużynę LKS Chlebnia. Serdecznie zapraszamy na stadion i prosimy o doping, a na pewno odpłacimy się dobrą grą!