U-10 wyniki PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2012-06-04
PIŁKA NOŻNA - Żacy
U-10 kolejne trzy spotkania
Drużyna Orlików U-10 rozegrała kolejne trzy mecze. Wyjazdowe spotkanie w Raszynie odbyło się na sztucznej murawie. Było bardzo wyrównane, a nasi zawodnicy pokazali kilka ciekawych zespołowych akcji. Przy stanie 3:3 mieliśmy dwie znakomite okazje by po chwili stracić bramkę samobójczą. W samej końcówce gospodarze strzelili jeszcze dwie bramki, ale wynik 3:6 nie odzwierciedlał przebiegu spotkania. Strzelcy bramek: Mikołaj Plichta, Mikołaj Pol, Piotr Bieniek.
Kolejny wyjazdowy mecz z wiceliderem przegraliśmy we Włochach 1:3. Przez 35 minut spotkanie dzięki przemyślanej, ambitnej grze w defensywie utrzymywał się remis 0:0. Utrata sił spowodowała że nasz opór stawał się coraz słabszy. Przyszłości udało się strzelić gole. Bramkę dla KSO strzelił Kuba Wyciszkiewicz a na szczególne wyróżnienie zasługuje bardzo dobra postawa naszego bramkarza Mikołaja Kaczmarczyka ( między innymi obronił rzut karny ).
Mecz z Błonianką ( wygrana 9:2 ) to z każdą minutą coraz większa przewaga KSO. Potrafiliśmy stwarzać sobie sytuacje bramkowe i w dużym procencie je wykorzystywać. Za postawę w dwóch poprzednich meczach chłopcy doczekali się chwili radości po zwycięstwie. Bramki zdobyli: Piotr Bieniek ( 3 ), Mikołaj Pol ( 2 ), Mikołaj Plichta ( 2 ), Seweryn Bieniek ( 1 ) i Kuba Dziubak ( 1 ).