Porażka U-12 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2012-05-14
PIŁKA NOŻNA - Orliki

OŻAROWIANKA - PARTYZANT LESZNO 1:3
Niedziela trzynastego okazała się pechowa dla rocznika 2000. W zaciętym meczu dwóch wyrównanych drużyn, dwie głupio stracone bramki w pierwszej połowie okazały się nie do odrobienia. Po przerwie w 45minucie bramkę zdobył po bardzo ładnej akcji Oliwier Kulisz który spokojnym zwodem minął w polu karnym obrońcę i mierzonym strzałem z ostrego kąta zdobył bramkę tuż przy słupku nie dając szans bramkarzowi gości. Drużyna Ożarowianki rzuciła się do ataku chcąc doprowadzić do wyrównania.
Bardzo dobre zawody rozgrywał grający na prawym skrzydle Daniel Charlak dzięki jego rajdom prawą stroną boiska  Ożarowianka stworzyła kilka ciekawych sytuacji. Po jednej z nich i strzale Macieja Modzelewskiego bramkarz gości ledwo sparował piłkę na rzut rożny. Wydawało się że bramka dla Ożarowianki wisi w powietrzu lecz ostatnia kontra gości w doliczonym czasie gry podwyższyła wynik i rozmiary porażki na 1:3. Chwilę po tym sędzia zakończył zawody.
Skład : Bąk , Jóźwiak, Kulisz, Rembowski, Charlak, Modzelewski, Batory, Tor, Nosarzewski, Jaczyński, Danielec, Gołębiewski.
Bramka: Kulisz