Zwycięstwo i porażka ( U-12 i U-11) PDF Drukuj E-mail
U-11Ożarowianka - UKS Płochocin 1:9 (0:5)
U-12 Mszczonowianka – Ożarowianka 1:4 (1:0)
U-11
Ożarowianka - UKS Płochocin 1:9 (0:5)
W środku tygodnia przy pięknej pogodzie wypadł mecz rocznikowi 2001.
Drużyna Ożarowianki grająca w roli gospodarza podejmowała FC Płochocin, czyli drużynę wyżej notowaną i trenującą 2 lata dłużej niż nasi chłopcy.
Widać ewidentny postęp Ożarowianki w stosunku do rundy jesiennej i meczu z przed pół roku w Płochocinie. Dobrze i ambitnie grająca cała drużyna Ożarowianki w przekroju meczu stworzyła sobie około 15 sytuacji klarownych do zdobycia bramki. Pod samą bramką niedopisywało jednak szczęście i tylko jedna z tych sytuacji zakończyła się dla nas zdobytą bramką. Na wyróżnienie zasługują zawodnicy ofensywni Ossowski Krystian, Wiśniewski Piotr i oczywiście Szabłowski Łukasz który strzelił przepiękną bramkę w przysłowiowe „okienko”.
Przed meczem na rozgrzewce kontuzję zgłosił bramkarz Tomek Stolarski wiec jego miejsce miedzy słupkami zajął Wiktor Michalski i był to najlepszy mecz Witora w tym sezonie. Brawo Wiktor, oby tak dalej!

U-12
Mszczonowianka – Ożarowianka 1:4 (1:0)
Również mecz w tygodniu wypadł tym razem drużynie rocznika 2000 był to jednak daleki mecz wyjazdowy. Przy pięknej pogodzie drużyny stoczyły wyrównany pojedynek z którego górą wyszła Nasza Ożarowianka ale po kolei.
Pierwsza połowa meczu stała pod znakiem niewykorzystanych sytuacji drużyny Ożarowianki i gdy wydawało się że na przerwę drużyny zejdą z wynikem bezbramkowym jedna z kontr wyprowadzonych przez drużynę Mszczonowianki zakończyła się dla nich upragnioną bramką. Piłka nożna jest grą błędów i przy tej sytuacji błąd popełnili obrońcy naszej drużyny którzy zaatakowali napastnika „na raz” co niestety skończyło się straconą bramką.
W przerwie padły mocne słowa i nastąpiły zmiany.
W bramce Ożarowianki nastąpiła zmiana miedzy słupki wszedł JaczyńskI Jakub, a mające duże możliwości techniczne i inklinacje do gry kombinacyjnej bramkarz Marcin Bąk zagrał w sródku pomocy. Takie ustawienie zwiększyło siłę ofensywną Ożarowianki i przyniosło oczekiwane efekty a rozgrywający najlepsze swoje zawody w tym sezonie Maciek Modzelewski strzelił w ciągu 15 minut dwie bramki. Trzeba przyznać że były to bardzo ważne i trudne bramki. Najpierw na 1:1 a potem na 1:2.
 Wynik brzmiał 1:2 i na prowadzeniu była Ożarowianka, jednak gospodarze grożnie kontratakowali.
10minut przed końcem meczu wspaniałym strzałem z za pola karnego popisał się nie kto inny jak właśnie Marcin Bąk. Wynik 1:3 uspokoił grę Ożarowianki która w końcowych minutach rozegrała koronkową akcję po której bramkę zdobył Iwan Danielec.
Skład Bąk, Jaczyński, Jóźwiak, Kulisz, Rembowski, Modzelewski, Batory, Danielec, Szabłowski, Bujnik, Gołębiewski, Ossowski, Wiśniewski.
Bramki: Modzelewski 2x, Bąk, Danielec.