Wygrana z Błonianką PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2012-05-03
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 4
W meczu z ostatnią drużyną w tabeli  KS Ożarowianka pokonała u siebie Błoniankę Błonie  4:1.

Sezon: 2011 - 2012       Liga: Liga Okręgowa Grupa II       Kolejka: 24
KS Ożarowianka 2012-04-28, Ożarów Mazowiecki
Sobota godz. 15:00
KS Ożarowianka - Błonianka Błonie
4 : 1
Widzów: 100

Bramki KS Ożarowianka : 15' Krystian Lewandowski, 27' Bartosz Piec, 71' Kamil Melich, 78' Łukasz Jasiński
Kartki KS Ożarowianka : 20' Krzysztof Kalbarczyk, 29' Krystian Lewandowski, 75' Rafał Kalbarczyk
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Piotr Urban Łukasz Jasiński, 60' Artur Toruszewski Rafał Michalski, 60' Paweł Radzikowski Mateusz Lewandowski, 70' Bartosz Kwiatkowski Marek Ignaciuk
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Rafał Kalbarczyk (K), Krzysztof Kalbarczyk, Michał Ignaciuk, Bartosz Piec, Artur Toruszewski, Paweł Radzikowski, Krystian Lewandowski, Bartosz Kwiatkowski, Kamil Melich, Piotr Urban Rezerwowi: Marek Ignaciuk, Łukasz Jasiński, Rafał Michalski, Mateusz Lewandowski
Zobacz:     WYNIKI 24 KOLEJKI        TABELE LIGI
Mecz mógł się rozpocząć dla naszej drużyny w znakomity sposób. Gdyby Bartosz Piec dokładniej podał piłkę to dobrze wychodzącego Piotra Urbańskiego. Dalsza część pierwszej połowy wyglądała podobnie, zawodnicy z Ożarowa kontrolowali przebieg spotkanie i stwarzali sobie kolejne sytuacje. Błonianka nastawiła się natomiast na odbiór piłki na własnej połowie i kontrataki. W 15 minucie spotkanie Kamil Melich  dokładnie podał z lewej strony boiska do wchodzącego w pole karne Krystiana Lewandowskiego i kibice z Ożarowa mogli się cieszyć z pierwszej bramki. 1-0 dla Ożarowianki.  W 27 minucie po stałym fragmencie gry Ożarowianka zdobyła drugiego gola. Bardzo dobre dośrodkowanie Kalbarczyka Rafała z lewej strony wykorzystał Bartosz Piec uprzedzając bramkarza. Ożarowianka do przerwy wygrywała   2-0.

Druga połowa wyglądała identycznie jak pierwsza. Ożarów kontrolował cały czas dalszą część spotkania. Zawodnicy z Błonia zaczęli grać agresywniej co było spowodowane że zawodnik z Błonianki musiał opuścić boisko po brutalnym faulu na Krystianie Lewandowskim. W 70 minucie Kamil Melich z Rafałem Michalskim rozegrali dwójkową akcje po której padła bramka 3-0 Kamil Melich. Kilka minut później brak koncentracji naszych zawodników przy rzucie różnym przeciwników i powstało zamieszanie polu karnym Ożarowianki po którym Kalbarczyk Rafał obronił piłkę ręką. Sędzia podyktował rzut karny dla Błonia i pokazał czerwoną kartkę naszemu kapitanowi. Rzut karny wykorzystał zawodnik Błonianki 3-1.  Minutę później wynik ustalił Łukasz Jasiński, po podaniu Rafała Michalskiego. Do końca spotkania nic już się nie zmieniło.

Ożarowianka wygrała z Błonianką Błonie 4-1. Wynik cieszy kolejne 3 punkty również cieszą. Tylko szkoda straty kapitana. Ożarowianka wyjedzie teraz do Korytowa, miejmy nadzieję że utrzyma passę zwycięstw i  będziemy mogli się cieszyć z kolejnych punktów.