KS Raszyn - KS Ożarowianka 7 : 1 PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2004-09-02
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

Zarząd KS „Ożarowianka” zaprasza wszystkich sympatyków futbolu na spotkanie ligi okręgowej pomiędzy zespołami KS „Ożarowianka” i Olimpii II Warszawa. Mecz odbędzie się w niedzielę 05.09.2004r. o godzinie 16.30. Będą to pierwsze zawody rozegrane na nowej, wymienionej płycie boiska. Zawodnicy liczą na obecność licznej rzeszy kibiców i gorący, kulturalny doping, który poprowadzi drużynę do zwycięstwa.
Zarząd KS Ożarowianka


Wynik ostatniego meczu ( środa - 1 września ) ...
2004-09-04 Sobota 15:00 FC Płochocin - Guzovia Guzów ...

Nareszcie doczekaliśmy się występu naszych piłkarzy na lokalnym stadionie. Nowa murawa pięknie się prezentuje, a czy pomoże zawodnikom ... przekonamy się w niedzielę.

Po niezłym starcie sezonu (1 wygrana, 1 remis) ... wczoraj przyszedł tragiczny występ w Raszynie.

KS Raszyn - KS Ożarowianka 7 : 1
Bramkę strzelił : Artur Bieńko

A stało się to tak ...

Piłkarze Ożarowianki od 20 minuty spotkania prowadzili po bramce Artura Bieńko 1 - 0, jednak do przerwy gospodarzom udało się osiągnąć znaczną przewagę i strzelić dwie bramki. Przerwa spotkania 2 - 1. Po przerwie do 65 minuty spotkania wynik się nie zmieniał za to zmienił się stan liczebny drużyny z Ożarowa. Bramkarza Pawła Kowalskiego troszkę poniosło :) i dostał czerwoną kartkę za nie sportowe zachowanie.

Środa powszedni dzień tygodnia, problem ze skompletowaniem składu dodatkowo na mecz wyjazdowy ... więc nie było niestety drugiego bramkarza. W bramce miejsce zajął zawodnik z pola Maciej Laska. Jednak mimo dużych starań nie udało mu się uchronić drużyny przez porażką i kolejne bramki się posypały.


Piłkarze z Płochocina rozegrają Sobotni mecz na swoim boisku po wodzą nowego trenera Sławomira Kołaczka. Życzymy powodzenia i utrzymania pierwszego miejsca w tabeli zarówno trenerowi jak i zawodnikom.

Napisz komentarz
Tytuł opinii:
Podpis autora:
Email AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat